SKELTON: JOSHUA NIE POWTÓRZY LOSU HARRISONA

Matt Skelton (28-9, 23 KO) przyznał, że porównania Anthony'ego Joshuy (7-0, 7 KO) do Audleya Harrisona, które czynił przed walką ze złotym medalistą olimpijskim, nie były zbyt trafne.

47-letni Brytyjczyk utrzymywał niedawno, że Joshua może podzielić los Harrisona, który także został mistrzem olimpijskim, ale nie potrafił przenieść sukcesów amatorskich na ring zawodowy. Skelton zamierzał potwierdzić swoje słowa w walce w Liverpoolu, eksponując wszystkie braki młodego rywala. Plan się jednak nie powiódł – weteran przegrał już w drugiej rundzie.

- Myślałem, że walka potrwa pełny dystans, ale on był niezwykle silny. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa. Sądzę, że z taką mocą może zostać mistrzem świata. Nie uważam już, aby miał pójść śladami Audleya, jest znacznie głodniejszy sukcesu, świeższy. Ma po prostu znacznie większe możliwości – stwierdził.

Porażka z Joshuą była dla Skeltona już trzecią z rzędu. W związku z tym 47-latek nie wyklucza, że może to oznaczać koniec jego zawodowej kariery, w trakcie której sięgał po pasy mistrza Europy i Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej.

- Mam już swoje lata, muszę usiąść i poważnie zastanowić się nad przyszłością. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Chcę odejść bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Facet, z którym teraz walczyłem, jest o dwa lata młodszy od mojej córki. To daje do myślenia. Jestem zadowolony ze swojej kariery, zacząłem wprawdzie późno, ale osiągnąłem sukcesy, do których wielu bokserów nawet się nie zbliża. Szczególnie dumny jestem z mistrzostwa Europy – powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: progresywny
Data: 21-07-2014 17:57:16 
Skelton pomylił Joshuę z Price'm.
 Autor komentarza: rafaltheo
Data: 21-07-2014 18:48:39 
Co za cipk.a sterydowa z tego Joshuy. Zeby w wieku 23 lat juz wpier.alac koks jak kon. Masakra co za zenada z frajera
 Autor komentarza: torski
Data: 21-07-2014 20:31:25 
Autor komentarza: rafaltheo
Data: 21-07-2014 18:48:39
Co za cipk.a sterydowa z tego Joshuy. Zeby w wieku 23 lat juz wpier.alac koks jak kon. Masakra co za zenada z frajera


Komentarz typowego "polaczka", który pewnie nigdy w życiu nie zrobił dobrego treningu a komentuje jak wybitny fighter-fachowiec. Znam niejednego (białego), który bez koksu wygląda niewiele gorzej od Anthony'ego, jeżeli nie lepiej. Sam trenuje kilka lat i uważam, że przy bardzo dobrej diecie, cieżkich treningach, odpowiedniej regeneracji/dawce snu z genetyką Mezomorfika w dodatku czarnoskórego jak AJ, bez wątpienia można tak wyglądać bez sterydów po wielu latach odpowiedniego trybu życia. Oczywiście możliwe jest też, że coś łyka ułatwiając sobie, oraz dodając dodatkowej siły i beztłuszczowej tkanki mięśniowej, ale albo przedstaw jakieś konkretne dowody albo skończ pier-dolić na ten temat i zajmij się komentowaniem boksu.
 Autor komentarza: otke
Data: 22-07-2014 11:21:05 
rafa jest monotematyczny, ale wiedzę ma.. na temat męskiego zarostu, komiksów o supermanie i filmu Rocky..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.