ANDRADE: SPRAWIŁBYM CANELO LANIE

Mistrz WBO w wadze junior średniej Demetrius Andrade (21-0, 14 KO) wyraził gotowość do walki z Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO). Niepokonany Amerykanin jest przekonany, że odniósłby nad Meksykaninem wyraźne zwycięstwo.

- Po walce "Canelo" z Larą czytałem gdzieś komentarz De La Hoyi, który powiedział, że w kolejce do Alvareza jest około dziesięciu zawodników. Nie wspomniał tylko o tym, że kolejka prowadzi do mnie. To ja jestem mistrzem WBO, to ja jestem niepokonany. Patrzę na ranking i widzę, że dopiero co pokonałem zajmującego w nim pierwsze miejsce Briana Rose’a. Teraz pierwszy będzie "Canelo". Jestem gotowy z nim walczyć. Mam nadzieję, że i on byłby gotowy - na lanie, jakie bym mu sprawił – powiedział "Boo Boo".

Alvarez na ring wróci prawdopodobnie w listopadzie, z nieznanym jeszcze rywalem. Andrade nie ma na razie w planach żadnej walki, ale mówi się, że niebawem być może stanie w ringu naprzeciw doświadczonego Joshuy Clotteya (38-4, 22 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krzych
Data: 17-07-2014 11:15:31 
Andrade-Canelo czy Andrade-Clottey, jak kupuję obydwie walki. Lubię Clotteya i z uśmiechem przyjmę to, że dostanie szans. A walkę Canelo z Andrade na pewno obejrzę chętniej niż walkę z rozbitym przyszłym inwalidą Kirklandem.
 Autor komentarza: slayer85
Data: 17-07-2014 15:01:32 
@Krzych
Masz rację. Andrade - Canelo pewnie mogłoby się też sprzedać o wiele lepiej. Demetrius nie byłby bez szans.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 17-07-2014 18:44:59 
Mysle iz jest tu sporo racji, jest to jeden z niewielu zawodnikow w super welterweight ktory jest w stanie pokonac Canelo. Jest dorym technikiem do tego bije mocniej od Lary. Niech Cnelo walczy z Kirklandem, jesli wygra to ja za walke z Andrade jak najbardziej.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 17-07-2014 23:37:17 
Andrade byłby dla Alvareza równie niewygodny co Lara i Floyd.
Niestety póki co wątpliwe, że się zmierzą i wątpliwe żeby Andrade wygrał na pkty na Alvarezem ;)
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 17-07-2014 23:38:00 
Kolejny wyrównany-kontrowersyjny pojedynek z werdyktem dla ważniejszego medialnie i przyszłościowo pięściarza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.