HERRERA CHĘTNY NA REWANŻ Z GARCIĄ

W połowie marca Mauricio Herrera (20-4, 7 KO) zaskoczył bokserski świat bardzo wyrównanym bojem z samym Dannym Garcią (28-0, 16 KO), liderem kategorii junior półśredniej. W sobotę jego rywalem będzie Johan Perez (19-1-1, 13 KO), a "El Maestro" ma nadzieję, że wygrana z tym zawodnikiem zapewni mu rewanż z "Swiftem" za zdaniem niektórych kontrowersyjną porażkę punktową.

- Jestem zadowolony, że dostałem kolejną okazję powalczenia o coś poważnego. Mój rywal to kawał twardziela, jednak chcę nadal udowadniać ludziom kim naprawdę jestem. Garcia może uciekać ile zechce, lecz na pewno są sposoby by go zmusić do dania mi rewanżu jeśli nie chce stracić pasa federacji WBA. Dlatego wierzę, że po tej walce, gdy już zdobędę pas WBA w wersji tymczasowej, on będzie musiał mi dać drugą szansę. Garcia dobrze wie, że ludzie chcą naszego rewanżu - powiedział Herrera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 10-07-2014 22:20:35 
Niestety tacy zawodnicy jak Herrera są i będą unikani. Na papierze słaby rekord, mało medialny, bijący słabo, ale świetnie boksujący, ze świetnym movementem, obroną i cwaniactwem. Herrera nie dostanie żadnego rewanżu, bo gotów po raz kolejny wyboksować Garcię, który takich zawodników nie lubi co dobitnie pokazał chociażby mało znany Ashely Theophane, który do momentu kiedy boksował, ruszał się i nie przyjął za dużo body punchy to ogrywał Dannego i w tej walce remis lub werdykt punktowy w jedną bądź drugą stronę był do wybronienia. Danny to świetny counter puncher, który lubi nacierających rywali, których nie musi szukać w ringu, dlatego tak dobrze wypadł z ówczesną, nieoficjalną jedynką 140 Matthysse, mimo że skazywany był na porażkę i to porażkę przed czasem. Co się okazało? Danny potrafił świetnie wejść ze swoim ciosem, skontrować, przewyższać Lucasa w kwestii timingu oraz pokazał "hell of a chin" i słynny latający ochraniacz na powtórkach Showtime.

Tak jak ostatnio Max Kellerman przytoczył cytat z Rockiego tak w zderzeniu Garcia-Herrera pasuje on jak ulał i ojciec Garcii zapewne powtarza Dannemu:

"He's all wrong for us, baby. I saw you beat that man like I never saw no man get beat before, and the man kept coming after you. Now we don't need no man like that in our lives."
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 10-07-2014 22:29:09 
Oczywiście drugie zdanie trochę na wyrost, bo Garcia wcale Herrery tak nie lał, ale oddaje po prostu chciałem przytoczyć cały cytat, którego znaczenie jest jedno - "dajmy sobie z Herrerą spokój".
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 11-07-2014 00:14:24 
Zaskoczył świat wyrównanym bojem?

Trzeba Herrerze zabrać 6 wygranych rund i dopiero wówczas z pozostałych robi się wyrównany bój.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 11-07-2014 02:05:12 
20-4 to slaby rekord?Nie pije tyle
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 12-07-2014 08:22:37 
Nie wiem jak Herrera przegral walke z Garcia, ganial go po ringu i okladal a jedna to pupilek tv dostal wygrana. Garcia ma klopoty z waga, ale nie zapominajmy ze on bokserskim wirtuozem nie jest. Herrera bedzie unikany, dlatego iz jest twardym i bardzo niewygodnym piesciarzem, piesciarzem przy ktorym nie wyglada sie efektownie, moze jest nudnawy dla niektorych bo nie nokautuje jak Garcia czy Mattheese ale jest bardzo dobrym piesciarzem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.