HEARN: WALKA FROCH vs CHAVEZ JR MAŁO PRAWDOPODOBNA

Promotor Carla Frocha (33-2, 24 KO) Eddie Hearn powoli traci nadzieję na mega walkę z Julio Cesarem Chavezem Jr. (48-1-1, 32 KO), która miała się odbyć jesienią w Las Vegas. Tłumaczy, że jedna z przyczyn to rozbieżność proponowanych przez obie strony terminów.

- Carl najbardziej chciałby się zmierzyć w listopadzie lub grudniu z Julio Cesarem Chavezem Jr., wątpię jednak, aby do tego doszło. Rozmawiałem z Bobem Arumem i on wolałby, aby walka odbyła się w październiku. Zobaczymy, jak ta sprawa się rozwinie – napisał Hearn w artykule dla Daily Mail.

W związku z tym rosną szanse na walkę z Frochem Jamesa DeGale’a (19-1, 13 KO) i Mikkela Kesslera (46-3, 35 KO). Zarówno Brytyjczyk, jak i Duńczyk są brani pod uwagę jako najbliższy rywal zawodnika z Nottingham.

- Trzeci pojedynek z Kesslerem to byłaby wielka sprawa, ale znamy też wartość lokalnych potyczek. Starcie z DeGale’em byłoby ogromne. Legenda sportu kontra mistrz olimpijski, który chce dokonać historycznego wyczynu i zostać pierwszym brytyjskim złotym medalistą igrzysk, który wywalczy także zawodowe mistrzostwo świata. Ta walka może się odbyć zimą albo wiosną – stwierdził szef Matchroom Boxing.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 10-07-2014 11:52:06 
Kessler to zdecydowanie najgorsza opcja z wspomnianych trzech. Były już dwie walki. Wszystko zostało wyjaśnione. W ostatniej walce nie było żadnych kontrowersji co do werdyktu, więc nie ma sensu robić kolejnej walki wyjaśniającej. Co nie znaczy, że Kessler nie miałby szans. Tylko ile razy można oglądać to samo?
 Autor komentarza: Blancos
Data: 10-07-2014 12:40:00 
Hearn dobrze kombinuje. Ma swoje 5 minut i chce wycisnąć tyle ile się da. Froch stał się już wielką gwiazdą i każda jego walka oprócz tego, że będzie sprzedawana w PPV to na dodatek przyniesie spore dochody.
 Autor komentarza: Sajgonski
Data: 10-07-2014 13:01:11 
Różnica miesiąca. Wielkie mi co.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 10-07-2014 15:23:08 
Ned
Nie zgadzam sie z calym Twoim wpisem,a
le to normalne zjawisko.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 11-07-2014 11:34:05 
ned nie mówi bo walki z Kesslerem to klasyki ringowe wojny tym razem froch mógłby znokałtować Kesslera.
Kessler nie pcha sie do Abrachama , znim powinien bezproblemu wygrać
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.