CANELO GOTOWY NA ATAK LARY OD PIERWSZYCH RUND

Saul Alvarez (43-1-1, 31 KO) zapewnia, że jest przygotowany na wszystko, co Erislandy Lara (19-1-2, 12 KO) może zaprezentować w ringu podczas ich sobotniej walki. "Canelo" najwyraźniej spodziewa się, że Kubańczyk będzie chciał zaznaczyć swoją przewagę od pierwszych rund, ale nie zamierza mu na to pozwolić.

Zobacz też: CANELO CHCE ZNISZCZYĆ LARĘ

- Umiejętności Lary są niepodważalne. Czekam na to, co on pokaże w pierwszych starciach. Myślę tylko o zwycięstwie. Zrobię wszystko, by wygrać. Nie mogę zapewnić, że go znokautuję, ale jestem gotowy na wszystko. Mańkuci nigdy nie sprawiali mi problemów, dobrze dostosowuję się do ich stylu - mówi Alvarez.

Zobacz też: NIE MA PROBLEMÓW Z MAŃKUTAMI

- Ciężko trenowałem podczas obozu przygotowawczego, więc wyjdę do ringu w doskonałej formie. Lara jest bez wątpienia jednym z najlepszych pięściarzy świata. Zwycięzca tego pojedynku zostanie uznany najlepszym bokserem wagi junior średniej - kończy "Canelo".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jassin
Data: 08-07-2014 08:39:35 
Chyba Canelo jest naiwny jesli mysli ze Lara od pierwszej sekundy ruszy na niego z kopyta... Lara bedzie balansowal i bil na wstecznym nie dajac sie trafic a canelo bedzue sie wkyrwial bo nie bedzie mogl dostac sie do poldystansu. Lara bedzie go jabowal i tlukl z lewej i ucuekal.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.