GROVES O TYTUŁ WBC JESZCZE W TYM ROKU?

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o przymiarkach do powrotu George'a Grovesa (19-2, 15 KO). Teraz angielscy dziennikarze zdradzają więcej szczegółów.

Dwukrotny pretendent do mistrzostwa świata ma już wkrótce dostać trzecią szansę. Pomimo brutalnego nokautu po prawym krzyżowym Carla Frocha pięściarz stajni Sauerland Event ma wrócić między liny w połowie września. Po planowanej wygranej, już w grudniu mógłby zaatakować zwycięzce walki Sakio Biki (32-5-3, 21 KO) z Anthony Dirrellem (26-0-1, 22 KO). Póki co pas federacji WBC kategorii super średniej należy do Biki. Niemieccy promotorzy mogliby ściągnąć mistrza zarówno do siebie, jak i na ring angielski. Tak więc bardzo możliwe, że jeszcze przed końcem roku Groves znów wyjdzie do ringu w roli challengera.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 06-07-2014 20:16:33 
W obu walkach z Frochem kibicowałem Carlowi, jednak Groves wiele zyskał w moich oczach. Mimo napiętej atmosfery przed walką, po drugiej przegranej Groves zachował się z klasą wobec przeciwnika i nie szukał wymówek. Do tego jest bardzo dobrym zawodnikiem. Ma cios, potrafi przyjąć (mimo ciężkiego KO), jest dobry technicznie i generalnie ma talent. Jeśli tylko to KO nie zmieni nic w jego odporności na ciosy oraz psychice, a także jeśli poprawi kondycję, to jeszcze o nim usłyszymy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.