ROZWIĄZANIE KONKURSU TYPUJ Z BOKSER.ORG

Tydzień temu zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania był bon o wartości 500 zł na zakupy w sklepie internetowym Ring22.pl. Konkurs polegał na właściwym wytypowaniu wyniku walki Łukasz Janik (27-2, 14 KO) kontra Rico Hoye (24-4, 16 KO). Wśród licznych prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy jednego zwycięzcę, jest nim użytkownik o nicku "gregor07". Prosimy o wysłanie przez użytkownika danych kontaktwych oraz adresu do wywysłki na adres: redakcja@bokser.org. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne konkursy!

Nagroda:

Do wygrania był bon o wartości 500 zł, na dowolne zakupy w sklepie www.ring22.pl, prowadzonym przez firmę Division B-2, dystrybutora na Polske takich marek jak EVERLAST, TapouT, Adidas, Sphinx oraz SKLZ. Sprawdź ofertę sklepu i już teraz zacznij układać swoje zamówienie!

DIVISION B-2

Firma DIVISION B-2 powstała w 1996 roku. Jej założycielem jest Marek Korobacz. Od pierwszych lat działalności firma weszła na polski rynek przebojem, zajmując czołowe miejsce jako dostawca skórzanych kurtek ENJOY oraz dystrybutor amerykańskiej firmy Alpha Industries. W latach 1998 – 2003 firma rozszerzyła swój profil o sportowe marki, by ostatecznie ukształtować swoją pozycję jako przedstawiciel najlepszych na świecie marek w dziedzinie sztuk walki w Polsce. Wszystkie wprowadzone przez firmę marki sportowe odniosły sukces i potwierdziły swoją obecność w największych sklepach i sieciach sportowych. Było to możliwe dzięki uznanej renomie firmy DIVISION B-2. Od roku 2004 firma dołączyła do portfolio markę EVERLAST, następnie kolejne najwyższej światowej klasy, takie jak Nike, adidas, Puma czy Reebok. W marcu 2012 roku firma została oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki TapouT na Polskę. Ta amerykańska marka jest absolutnym hitem w świecie MMA, dominując obecnie na światowych rynkach w tej dyscyplinie. Odzież tej marki jest oficjalnym ubiorem na UFC. Rok 2013 dla grupy DIVISION B-2 to reorganizacja firmy i rozszerzenie działalności w kilku kierunkach: sporty zimowe, usługi sportowe i rekreacyjne, oraz produkcja sprzętu sportowego pod własną marką. Obecnie DIVISION B-2 to firma o międzynarodowym zasięgu, obejmującym poza Polską także inne kraje Europy.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marek:

EVERLAST

  • TapouT
  • HYRA (odzież narciarska)
  • LENZ (systemy grzewcze, skarpety kompresyjne/funkcyjne)
  • FreeMotion (buty narciarskie)
  • Sportline

Prowadzi własne sklepy internetowe pod adresami:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zubr
Data: 06-07-2014 19:54:21 
nie mam szczęścia nigdy. gratluje
 Autor komentarza: gregor07
Data: 06-07-2014 20:50:57 
Wreszcie z fartem, wiadomość już wysłałem ;)
 Autor komentarza: Jackass
Data: 07-07-2014 09:49:00 
Kurde liczyłem na farta i znowu klops, poprawnych odpowiedzi było chyba ponad 50 a wiec gregor szczęścia miałeś trochę tym razem ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.