VAZQUEZ I MARTIROSYAN DOŁĄCZYLI DO HAYMONA

Stajnia Ala Haymona wciąż się rozszerza. W ostatnich dniach dołączyli do niej kolejni dwaj zawodnicy - mistrz IBF w wadze lekkiej Miguel Vazquez (34-3, 13 KO) oraz Vanes Martirosyan (34-1-1, 21 KO).

27-letni Vazquez został czempionem IBF w 2010 roku, pokonując wyraźnie na punkty Ji-Hoon Kima. Od tego czasu sześciokrotnie bronił tytułu, w ostatnim, lutowym występie zwyciężając Denisa Szafikowa. Jako że Meksykanin nie boksuje zbyt efektownie i większość walk wygrywa na punkty, często miał problemy z otrzymaniem czasu antenowego w amerykańskiej telewizji. Teraz, z wpływami Haymona, powinno mu być o to łatwiej.

Drugi nowy nabytek Haymona, Martirosyan, pod skrzydłami wziętego doradcy będzie próbował się odbudować i wrócić do rywalizacji na szczycie wagi junior średniej. W listopadzie chwilowo wyłączył go z niej Demetrius Andrade, który pokonując 28-letniego Amerykanina zdobył pas WBO.  

Vazquez i Martirosyan dołączają do innych gwiazd prowadzonych przez Haymona, z Floydem Mayweatherem Jr, Marcosem Maidaną i Amirem Khanem na czele.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Whisper
Data: 29-06-2014 11:53:37 
Miejmy nadzieję, że Haymon stworzy coś na wzór "UFC" w boksie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.