ZHANG ZHILEI SKORZYSTA ZE WSKAZÓWEK HOLYFIELDA

Ponad trzy miesiące temu Zhang Zhilei związał się kontraktem zawodowym z Dino Duvą, synem sławnego Lou. Teraz ciężko trenuje przed debiutem w gronie profesjonalistów, a jego mentorem został czterokrotny mistrz wszechwag, wspaniały Evander Holyfield.

"Wojownik" z Atlanty ma pomóc chińskiemu olbrzymowi w zaadoptowaniu się do nowego stylu. Do jego debiutu dojdzie już 8 sierpnia.

- Niezwykle się cieszymy, że Evander dołączył do tego zespołu. Jego wiedza oraz doświadczenie będą wielkim kapitałem na początku zawodowej kariery naszego zawodnika. Holyfield jest legendą tej dyscypliny i czujemy się zaszczyceni, że będzie członkiem naszej grupy - powiedział Duva, szef stajni Dynasty Boxing.

Przypomnijmy, iż blisko dwumetrowy Zhilei to srebrny medalista olimpijski z Pekinu w wadze super ciężkiej, gdzie dopiero w finale musiał uznać wyższość Roberto Cammarelle. Do licznych medali mistrzostw Azji dodał również dwa brązowe krążki mistrzostw świata (2007 i 2009).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 26-06-2014 23:16:01 
Świetny amator ale czy da rade na zawodostwie ? Wyrastają wielcy, prócz Zhanga jest jeszcze jeden gość chyba z Ukrainy czy Kazahstanu, ciekawy ciężki ale nie pamiętam nazwiska.
Osobiście twierdze, że Zhang nei będzie miał szczęki na zawodostwo, ale oczekuje jego walk :)
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 27-06-2014 02:06:23 
Dychko .
Wygrana z Zhleiem , to jedyna niewątpliwa wygrana Joshuy na IO .
:D
Ogólnie całkiem spoko boksuje , tyle , że bez błysku , no i też nie urozmaicenie , bo głównie to proste, taka minimalna radziecka szkoła
 Autor komentarza: holy
Data: 27-06-2014 10:39:31 
To chyba pierwszy Chińczyk w historii boksu, który będzie walczył w wadze ciężkiej jako zawodowiec.
 Autor komentarza: twojstary
Data: 27-06-2014 13:29:36 
@holy
Nie pierwszy i nie ostatni (choc duzo ich nie bylo/nie ma). Ale jest pierwszym chinskim ciezkim, ktory podpisal kontrakt poza Azja.
 Autor komentarza: otke
Data: 27-06-2014 16:53:51 
jak Holy został jego mentorem to pewnie chłopak stanie się aktywniejszy seksualnie, oby tylko nie wpadł w problemy finansowe z powodu alimentów..
 Autor komentarza: twojstary
Data: 27-06-2014 17:38:30 
@otke
Za granica martwili sie czy Holyfield nie zostal jego mentorem w dziedzinie finansow ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.