ZMOTYWOWANY GOŁOWKIN

Giennadij Gołowkin (29-0, 26 KO) przygotowuje się do kolejnej obrony tytułu mistrza świata federacji WBA wagi średniej. Jego następnym pretendentem 26 lipca w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku będzie Daniel Geale (30-2, 16 KO).

Obóz Kazacha nigdy nie lekceważy rywala, ale ten jest traktowany w sposób szczególny. "GGG Team" uważa bowiem Australijczyka za najgroźniejszego jak dotąd przeciwnika w jego karierze.

- Nie walczyłem i nic nie robiłem od lutego, dlatego ten obóz przygotowawczy jest nieco dłuższy niż zazwyczaj. Cieszę się powrotem do treningów pod okiem Abela Sancheza i całego zespołu. Geale to dawny mistrz, który będzie najtrudniejszym wyzwaniem mojej kariery. Potrzebowałem kilku dni by wejść w odpowiedni rytm na sali, ale teraz jest już wszystko dobrze i nie mogę się już doczekać powrotu do MSG - nie ukrywa Gołowkin.

- Mam nadzieję, że Geale wzniesie się na wyżyny i wyciągnie z Giennadija to co najlepsze. Im lepszy będzie rywal, tym lepszy będzie mój zawodnik. Nie walczyliśmy jak dotąd z tak doświadczonym pięściarzem jak on i na takim poziomie - dodał trener championa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KECZAP
Data: 24-06-2014 13:13:40 
Mimo isz Geale jest poprawnie wyszkolonym tehnicznie, oras nieźle poruszajoncym się po ringu zawodnikiem to Golowkin moim zdaniem nie powinien mieć rzadnych problemuf z pokonaniem Aóstralijczyka.Może pierwsze dwie, tszy róndy bendom ciekawe i dość wyruwnane ale z czasem Golowkin dojdzie do głosu pszejmójonc inicjatywe w ringu i kończonc kangóra tak gdzieź w okolicah 8,9 róndy.
 Autor komentarza: progresywny
Data: 24-06-2014 14:14:00 
Ja bym zobaczył Gołowkina Jamesem DeGale'm...lol...
 Autor komentarza: progresywny
Data: 24-06-2014 14:15:16 
w walce z Jamesem DG :D
 Autor komentarza: Kadej
Data: 24-06-2014 17:25:39 
Kurs na ggg w walce z Gealem to 1.05 strasznie mało zwłaszcza, że Daniel to jego najlepszy rywal w karierze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.