TOP RANK PLANUJE TURNIEJ Z UDZIAŁEM ŁOMACZENKI I DONAIRE'A

Wiceprezydent Top Rank Carlo Moretti zdradził, że wkrótce może dojść do wielu ciekawych walk na szczycie wagi piórkowej. Ich bohaterem ma być m.in. Wasyl Łomaczenko (2-1, 1 KO), który minionej nocy pokonał w Kalifornii Gary'ego Russella Jr (24-1, 14 KO).

- Mamy plany, które dotyczą Jewgienija Gradowicza, Nicholasa Waltersa, Nonito Donaire’a i Łomaczenki. Począwszy od jesieni lub zimy zobaczycie kilka bardzo dobrych pojedynków, coś na kształt miniturnieju – powiedział Moretti po gali w Carson.

Turniej miałby wyłonić niekwestionowanego mistrza kategorii piórkowej. Gradowicz jest obecnie czempionem IBF, Walters – WBA w wersji regularnej, Donaire – WBA Super, a Łomaczenko – od kilkunastu godzin WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: irongery
Data: 22-06-2014 12:27:06 
Nonito w formie deklasuje wszystkich wymienionych. Jeżeli nie przed czasem to wysoko na punkty.

PS. Lomachenko jest b.dobry ale umówmy się, nie ma żadnych szans z pięściarzami pokroju Donaire.
W mojej opinii to Russell Jr wypadł bardzo źle, okazał się napompowanym zawodnikiem. Przecież on z nikim poważnym nie walczył, nabił rekord na kelnerach.
 Autor komentarza: Jabba
Data: 22-06-2014 12:35:52 
Nie, nie, nie. Nie będziemy się na nic umawiać. Pięściarz "pokroju" Donaire przegrał z Rigo, był wysoko punktowany przez Vica Darchiyana i ogólnie wywodzi się z niższych wag. Nie stawiałbym na Donaire w walce z Wasylem ani nawet z Waltersem. Choć obstawiałbym Nonito w walce z Gradovichem, choć też pressing IG mógłby go wykończyć (ale pewnie nadziałby się na kontre). Waga piórkowa zrobiła się szalenie ciekawa.
 Autor komentarza: irongery
Data: 22-06-2014 12:47:49 
Przegrał z Rigo, pięściarzem który jest najlepszy na świcie, z VD widać że był bez formy ale każdy widział jak walka się skończyła...
 Autor komentarza: Whisper
Data: 22-06-2014 12:54:46 
@irongery
Po czym wnioskujesz, że był bez formy? Nawet w ostatniej walce nie błyszczał.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 22-06-2014 13:13:57 
W każdej walce Donaire błyszczy,bo sadzi każdego da dechach.Na pewno nie będzie lepszy,bo to kolejna kategoria wagowa i zdobył mistrzostwo.Zdobył praktycznie wszystko w boksie.To jest klasyczny counter-puncher,więc jeśli myśleliście o punktowaniu Vetyeki,to byliście w błędzie.Nie da się utrzymywać najlepszej formy przez praktycznie dekadę.Gradovich to solidny bokser z pasem mistrzowskim i nic więcej.Ten Walters z racji wielkości i mocnego uderzenia mógłby być wyzwaniem dla Donaire'a.Vasylowi przydałoby się kilka walk z solidnymi zawodnikami tej kategorii.Donaire'a mogę oglądać w nieskończoność,bo ja tak dynamicznego,eksplozywnego zawodnika nie widziałem nigdy.:P
Na tego Gradovicha to Łaszczyk mógłby się szykować.:D
 Autor komentarza: bartek9355
Data: 22-06-2014 14:26:30 
www.facebook.pl/bokspolski fanpage nowej stronie o polskim boksie. Dziś po walce Masternaka mamy już dla Was opinie Igora Jakubowskiego, Macieja Miszkinia, Dariusza Snarskiego. Poza tym o swojej sobotniej walce mówi nam Krzysztof Głowacki. Zapraszamy!
 Autor komentarza: Matys90
Data: 22-06-2014 18:33:52 
Łomaczenko jest bardzo dobry i jak najbardziej ma szansę z obecnym Donaire, walczącym w 126 funtach. Paradoksalnie z tych wszystkich nazwisk powiedziałbym, że Gradowicz może stworzyć Wasylowi najwięcej problemów.
 Autor komentarza: rakowski
Data: 22-06-2014 18:58:59 
Zobaczyłbym z chęcią walkę Walters-Donaire.
Czasami się można zastanowić-jak ten Gradovich może być mistrzem świata?!
O 22-00 zaczyna się powtórka gali w Carson,więc podam także swoją punktację,bajo.
Walka Waltersa z Gradovichem byłaby ciekawa i tutaj jestem pewny,że murzyn przełamałby Rosjanina.
Jeśli Donaire chciałby wygrać z Lomachenką to musiałby wrócić do swojego dobrego boksu,co w ostatnim pojedynku mieliśmy okazje zobaczyć,choć oczywiście ciężko tutaj o powrót Donaire'a przynajmniej z koguciej.:P
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 22-06-2014 21:30:42 
Chciałbym zobaczyć kiedyś jak Rigo daje Łomaczence lekcje boksu.
 Autor komentarza: GacoPL
Data: 22-06-2014 23:48:01 
Hehe dla mnie tutal Vasyl wygra ze wszystkimi...
Patrze na chlopaqa bo bedzie dlugo dominowal :P
I jeszcze koles z kazda walka bedzie coraz lepszy :)
 Autor komentarza: GacoPL
Data: 22-06-2014 23:49:29 
* patrzcie nie patrze ::)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.