MARQUEZ WRÓCI W MEKSYKU?

Coraz mniej prawdopodobna wydaje się piąta walka Juana Manuela Marqueza (56-7-1, 40 KO) z Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO). Zamiast lecieć do Makao, gdzie kolejny pojedynek stoczy 22 listopada Filipińczyk, "Dinamita" woli pozostać w Meksyku i tam skrzyżować rękawice z mniej wymagającym rywalem.

Walka w ojczyźnie 40-letniego pięściarza miałaby się odbyć wczesną jesienią, we wrześniu lub październiku. W grę wchodzą dwie lokalizacje – Mexico City Arena oraz Arena Monterrey. Nie wiadomo jeszcze, z kim Marquez miałby w którejś z nich zaboksować.

"Dinamita" ostatnią walkę stoczył 17 maja, pokonując na punkty Mike’a Alvarado. Walkę z Pacquiao odradza mu jego sztab, a i sam zawodnik jest jej niechętny, ponieważ uważa, że rywalizacja z "Pac Manem" rozstrzygnęła się w grudniu 2012 roku, kiedy brutalnie znokautował rywala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 21-06-2014 12:37:10 
Już to powtarzałem, Arum nie ma koncepcji na karierę Mannego - pozamykane drzwi do elektryzujących walk, więc odgrzewa kotlety. Przecież kolejne ciężkie KO wyśle Pac Mana w bokserski niebyt. Marquez też jest już u schyłku kariery, wygląda w ringu świetnie, ma wciąż zabójcze kontry i kombinacje w różnych płaszczyznach, ale powinien pomyśleć o swoim zdrowiu...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.