DECYZJA MARTINEZA PO MUNDIALU

Przebywający na wakacjach w Hiszpanii Sergio Martinez (51-3-2, 28 KO) wstrzyma się z decyzją co do dalszej kariery do zakończenia piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii, których finał zaplanowano na 13 lipca.

- Ustalimy coś po mundialu. Potrzebujemy jakiejś daty w telewizji, a trudno jest o nią, gdy trwają mistrzostwa. Sam Sergio zresztą teraz się nimi cieszy. Ja mu powiedziałem tylko, że decyzja należy w całości do niego - powiedział menedżer "Maravilli" Sampson Lewkowicz.

Na początku czerwca Martinez zaliczył pierwszą od ponad czterech lat porażkę, przegrywając przez poddanie z Miguelem Cotto (39-4, 32 KO). W trakcie trwającego dziewięć rund pojedynku Argentyńczyk był czterokrotnie liczony. Lewkowicz cały czas podkreśla, że ostatnie problemy zdrotowne nie wpłynęły na postawę 39-letniego pięściarza w ringu.

- Pod względem fizycznym wszystko jest z nim w porządku. Nie miał żadnego kłopotu z kolanem. Po prostu przyjął na początku mocny cios i po nim nie doszedł już do siebie. To o wszystkim zdecydowało - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 21-06-2014 11:24:59 
czyli od messiego zalezy czy bedzie kontynuowal kariere?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.