BETERBIJEW WRÓCI W SIERPNIU - Z LACYM?

Artur Beterbijew (4-0, 4 KO) był jedną z największych gwiazd ringów olimpijskich. Teraz podbija rynek zawodowy. Podczas niedawnej gali Fonfara vs Stevenson miał skrzyżować rękawice z byłym championem Jeffem Lacy (26-4, 18 KO), ale nabawił się kontuzji i potyczkę odwołano.

Teraz brat, a zarazem trener Abubakar Beterbijew poinformował, że wciąż jest szansa na doprowadzenie do tej rywalizacji. Z kolei promujący Rosjanina Yvon Michel podał konkretną datę jego powrotu - 22 sierpnia, oczywiście na ringu kanadyjskim.

- Tamtą walkę odwołano, ponieważ Artur uderzając lewą ręką podczas jednego z ostatnich sparingów nabawił się urazu. Skończyło się na podwójnym złamaniu, lecz rehabilitacja przebiega bardzo szybko i już czuje się znacznie lepiej - powiedział brat Czeczena z rosyjskim paszportem.

Cały czas potencjalnym rywalem dla Beterbijewa pozostaje Lacy. To mógłby być pojedynek dziesięciorundowy. Nieźle jak na piątą, w dodatku powrotną po kontuzji walkę... Poniżej prezentujemy Wam ostatni występ Artura i jego wygraną nad Gabrielem Lecrosnierem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.