NARODOWY DZIEŃ SPORTU W KLUBIE U CENDROWSKIEGO

Już w najbliższą sobotę – 14.06.2014, w ramach projektu Narodowy Dzień Sportu organizowanego przez fundację Zwalcz Nudę, w całej Polsce odbywać się będą bezpłatne treningi z wielu dyscyplin sportowych, a w tym – ze sztuk walk. Wśród wielu polskich sportowców, mistrzów i olimpijczyków do projektu dołączył Mariusz Cendrowski, wybitny bokser i trener, założyciel klubu ASW Red Corner we Wrocławiu.

W Ramach Narodowego Dnia Sportu Cendrowski poprowadzi bokserskie treningi dla dzieci i dorosłych. W programie otwartego dnia klubu można zapisać swoje pociechy na trening „Młody Wojownik”, wziąć udział w treningu dla początkujących „Boks dla niewtajemniczonych” lub zabrać domową gromadkę na „Bokserski trening rodzinny”. Wstęp na treningi jest bezpłatny, jednakże obowiązują zapisy poprzez formularz na stronie www.nds.org.pl . Wszelkie informacje i szczegóły o akcji znaleźć można na klubowym profilu FB pod wydarzeniem Narodowy Dzień Sportu -  https://www.facebook.com/events/1456738284565963/

Do projektu przystąpili również: Andrzej Supron (trening dla dzieci w Warszawie), Iwona Guzowska („Trening z mistrzem” w Gdańsku), Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (spotkanie w klubie „Feniks” w Warszawie) oraz mistrzowie judo, aikido i karate w różnych miastach Polski. Pełen harmonogram dostępnych treningów dostępny jest na stronie www.narodowydziensportu.pl.
Mariusz Cendrowski od wielu lat uczestniczy w wielu akcjach promującej sport i wspierających młodych, również w ramach działania założonej przez niego fundacji Blue Corner. Znany z wielkiego serca do trenerskiej pracy szczególnie z dziećmi i trudną młodzieżą - promuje boks jako sposób na utrzymywanie w doskonałej kondycji nie tylko ciała, ale i charakteru. Narodowy Dzień Sportu to kolejny projekt wpisujący się w działalność Cendrowskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.