POLSAT SPORT WPROWADZA MAGAZYN SPORTÓW WALKI

We wtorek w Polsacie Sport zostanie wyemitowany pierwszy odcinek magazynu sportów walki, który prowadzić będą Mateusz Borek i Paweł Wójcik. Dyskusje w programie będą dotyczyć nie tylko o boksu zawodowego, ale też amatorskiego oraz MMA. Stałym ekspertem "Punchera" będzie Janusz Pindera, z pewnością więc nie zabraknie kulisów polskiego boksu, aktualnego i tego sprzed lat.

– Jest to znakomita informacja dla wszystkich kibiców sztuk walki – twierdzi Andrzej Kostyra. – Przecież żadna stacja telewizyjna nie ma tak bogatego archiwum bokserskiego i MMA jak Polsat. Czasami aż korci, żeby pokazać to raz jeszcze. Nie tylko z komentarzem, ale także z ocenami gości, a ci przecież będą znakomici. Tak jak "Cafe Futbol" jest obowiązkową lekturą dla fanów piłki nożnej, tak "Puncher" będzie obowiązkową dla kibiców boksu – dodaje komentator i ekspert Polsatu.

W pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany na Polsacie Sport we wtorek 10 czerwca o godzinie 18.30 gośćmi Mateusza Borka będą Janusz Pindera, a także Andrzej Wasilewski i Andrzej Gmitruk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 09-06-2014 18:59:58 
Fantastyczna wiadomość. Liczę na dużo ciekawych newsów zza kulis i nie faworyzowanie żadnej z polskich stajni.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: rakowski
Data: 09-06-2014 19:07:24 
Nie mam nic do Wójcika,ale to raczej jest lepszy konferansjer lub człowiek od żużla.Chodź uczestniczy czynnie w galach bokserskich i galach mieszanych sztuk walk.Oby odcinków stricte o boksie nie prowadził,bo to byłaby katastrofa.Ten pierwszy odcinek zapowiada się bardzo ciekawie.

Kiedy nasz Krzysiu postawi swoje "złoto" na szali?
 Autor komentarza: TonySoprano
Data: 09-06-2014 19:12:09 
kurka,akurat mi z pracą nie pyka,wracam koło 19:00,no ale cafe futbol zawsze na iply za free jest,oby to też było.Kiedyś też któraś stacja nadawała taki zagraniczny program KO TV,tam też były wiadomości i wywiady z bokserami z całego świata.Szkoda że już go nie puszczają.
 Autor komentarza: Sander
Data: 09-06-2014 19:12:37 
Szkoda trochę, że mają skupiać się głównie na aktualnych wydarzeniach - chętnie bym posłuchał analiz i odczuć co do legendarnych walk. Jednak jak by nie było to dobry bokserski magazyn w tv zawsze w cenie.
 Autor komentarza: Homer
Data: 09-06-2014 19:30:34 
borek, gosc od wszystkiego, i niczego. gosc, ktory do usrania wali banałami typu "świetnie czyta walkę", tak jakby miał pojęcie o czym mówi.
wójcik, gość którego pamiętam, bo kiedyś widziałem.
kostyra...o jezu!
pan Pindera to jedyna gwiazdka jaśniejąca w tym towarzystwie.
ale obejrzeć, będę oglądał. i tak pod względem sportowym cyfrowy polsat bije enkę. moim zdaniem, ofc.
 Autor komentarza: rogal
Data: 09-06-2014 19:35:40 
KO TV było świetne, mam nadzieje że to jest wzorzec.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: johny2colty
Data: 09-06-2014 19:44:58 
To kogo zamiast borka????co by nie mówić trochę wie a i wiadomości mu przybywa a i nikogo lepszego nie widzę....
 Autor komentarza: maniekz
Data: 09-06-2014 19:45:05 
Niby fajnie, ale Borek kompletnie nie ma kompetencji bo prowadzenia takiego magazynu. Świat się kończy!

Ten dziennikarz nie ma pojęcia, ani o boksie, ani o MMA.

To w sumie nie jego wina, bo rozumiem że jego pasją jest piłka nożna, ale dajcie spokój!

Może się okazać że zamiast promocji będziemy mieli ośmieszenie tego sportu.

Jedyną stacją która ma argumenty jest Oragne Sport, bo w Polsacie przy boksie i MMA będzie tzw klepanie po plecach byle towar sprzedać.
 Autor komentarza: Homer
Data: 09-06-2014 19:49:27 
maniekz, to trzeba borkowi oddac, ze zna sie na tym. i akurat cafe futbol czasem ogladam. ale nie cierpie, jak sie stroi w piorka fachowca od wszystkiego. w szczegolnosci boksu. dramat...
 Autor komentarza: maniekz
Data: 09-06-2014 19:49:42 
a teraz pytanie na które trudno będzie znaleźć odpowiedź.

Dlaczego żadnego z polskich ekspertów nie stać na to by mieli własne zdanie?

Ostatnio Janusz Pindera się nakręcił pozytywnie jak była dyskusja z Adamkiem, a tak to flaki z olejem. Nudna i banalna ocena widowiska kiedy to wychwala się byle kogo za byle co.

Tak się rodzi patologia medialna i wypaczanie sportu.

Wypiszcie sobie listę tych tzw. Ekspertów co robili ze Szpulki wielkiego zawodnika i mistrza świata.
 Autor komentarza: TonySoprano
Data: 09-06-2014 19:54:36 
Cieszcie się że Ibisza nie wzięli.
Co do komentów o Borku proponuje się wstrzymać do zakończenia pierwszego odcinka.Szkoda że Kołtoń nie zna się na boksie,dla mnie to najciekawszy ekspert sportowy w PL.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 09-06-2014 19:56:43 
@Homer jak mam piłkę tak głęboko poważaniu jak nikt w tym kraju. Jedyny plus to to kiedy dzieciaki grają razem spędzając czas na świeżym powietrzu.

Wyleczyłem się z tej patologi jaką się promuje, nie mogę patrzeć na to jak ktoś kopie piłkę 20lat i prosto nie potrafi podać. Trzeba być jełopem aby tak prostych rzeczy nie potrafić. O kondycji to już nawet nie wspomnę i wirtualnych kontraktach kiedy się płaci za nic.

Wybudowali im stadiony i te miernoty dalej narzekają. Aż się prosi o jakiś mocniejszy cytat.

Od gadania i krytyki boksu, mma nikomu nic nie przybędzie. Trzeba uświadamiać tylko kibiców aby stawiali wymagania i płacili za jakość widowiska, a nie zbijanie bąków.

Zakopać, zaorać i posadzić kapustę, bo tyle pożytku z tej piłki w PL.
 Autor komentarza: Homer
Data: 09-06-2014 20:02:36 
maniekz, nie no, spokojnie. ja tez uwazam, ze nasz kopana to kompromitacja na calego. ale w cafe futbol czasem fajnie gadaja, tylko tyle. ;)
ps. moj junior gra juz 3 lata w malym klubiku, tylko dla rekreacji. to jest plus, dla mlodych.
 Autor komentarza: mistrznokautu
Data: 09-06-2014 20:14:07 
@maniekz

"Jedyną stacją która ma argumenty jest Oragne Sport, bo w Polsacie przy boksie i MMA będzie tzw klepanie po plecach byle towar sprzedać.

Dlaczego żadnego z polskich ekspertów nie stać na to by mieli własne zdanie?"

Bardzo trafne spostrzeżenia kolego!! Jestem takiego samego zdania!! Dlatego obawiam się, że w tym programie Borek nie będzie taki bezkompromisowy i obiektywny jaki jest w Cafe Futbol. Borek zajął już swoją pozycje w maszynce propagandowej knockout promotions.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 09-06-2014 20:23:54 
Nie wiem co Wy macie drodzy koledzy od Mateusza Borka, jak dla mnie Mateusz nadrobił co miał do nadrobienia (a jak ktoś widział jego pierwsze wypowiedzi dotyczące boksu to... było co nadrabiać xDD). Dzisiaj to jest naprawdę przygotowany facet do tego, żeby:

a) nie walić gaf na wizji
b) wypowiadać się może i ogólnikowo, ale składnie i poprawnie
c) starający się mówić o niuansach zauważanych na bokserskich forach - widać, że chłopak czyta i wyciąga wnioski

On mimo, że boks ogląda od niedawna już dzisiaj ownuje Kostyrę, który na boksie powinien zjeść zęby i być merytorycznie najlepszym polskim komentatorem, bo tylko debil przez tyle lat i tyle obejrzanych walk mógłby przyswoić tak mało co nasz MC Andrzej xDD

Dobrze, że Polsat stawia na Borka, bo gość jest perspektywiczny w przeciwieństwie do "betonu" aka MC Andrzej XDD
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 09-06-2014 20:26:09 
I o to chodzi brakowało takiego programu
 Autor komentarza: Ned
Data: 09-06-2014 20:28:33 
@NietrzezwyTomasz

"już dzisiaj ownuje Kostyrę"

No właśnie chciałem to napisać. Kostyra to największa pomyłka w branży. Jego komentarz jest na skandalicznie niskim poziomie w stosunku do miejsca, w którym występuje.

Pindera z Borkiem to w tym momencie najciekawszy duet komentatorski. Pozostałym brakuje wiedzy o boksie, albo mają ogromne braki w zakresie języka polskiego.
 Autor komentarza: mistrznokautu
Data: 09-06-2014 20:44:26 
Dlatego ktoś bardzo mądrze dobrał do Kostyry Gmitruka. Kostyra opowiada o tym co sie dzieje wokół ringu, a Gmitruk o tym co sie dzieje w ringu. Bez Gmitruka jest kaplica. Ostatnio gale Braehmer-Bolonti fajnie komentował Miszkin.
 Autor komentarza: Ned
Data: 09-06-2014 21:02:38 
@mistrznokautu

"Dlatego ktoś bardzo mądrze dobrał do Kostyry Gmitruka"

Gmitruk nie radzi sobie zbyt dobrze z językiem polskim i generalnie źle się go słucha.

"fajnie komentował Miszkin"

Zgadza się. Raz słyszałem też komentarz Proksy. Był rzeczowy i konkretny, a jednocześnie mówił poprawną polszczyzną.
 Autor komentarza: OutLaw
Data: 09-06-2014 21:49:01 
Nie chciałbym narzekać bo trzeba docenić że w końcu się taki program pojawi, do tej pory nie było nic. Jeszcze się nie wystartowało a już się co poniektórym nie podoba.

Wiem jedno. W tym programie nie zobaczymy Darka Michalczewskiego ani Tomka Drwala.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 09-06-2014 22:27:32 
Oglądałem walkę Kliczki z komentarzem Proksy i moim zdaniem to najlepszy komentator obecnie jeśli chodzi o walkę , jeśli chodzi o atmosferę , to kostyra ew Borek , Mateusz naprawdę zrobił spory progres , czyta fora , zadaje inne pytania niż te do których się przyzwyczailiśmy ( ale dalej wygodne )

ha ha , racja , żeby zaprosić Michalczewskiego czy Drwala , to by tam chyba burza stulecia powstała :D
 Autor komentarza: anonim1928
Data: 09-06-2014 22:53:54 
Borek fajnie nadaje sie na prowadzącego program na taki temat, ale nazywanie go ekspertem to przesada. Wójcik to już w ogóle dramat... Mnie tylko zastanawia, że skoro to ma być program o boksie oraz mma, to kto tam będzie ekspertem od mma? Nie ma ani Jurasa, ani JAnisza ani nikogo innego. Co mądrego na temat mma może powiedzieć Pindera czy nie daj Boze Kostyra.
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 10-06-2014 00:20:57 
Wójcik w sportach walki hahah,,Chyba sam siebie tam obsadził bo chciał byc bardziej meski a skoro jest dyrektorem od sportu w Polsacie to problemu zadnego nie było,,Na orange nawet fajnie to Pindera prowadzil ale brakowalo kogos do pary który by ten program ozywił,,Pindera ma wiedze ale mozna usnac.Pindera z Kostyra to powinni prowadzic i zapraszac jakis bokserów co tydzien do programu.Skoro wzieli do 1 programu W i G to widac ze chca promowac gale w Rzeszowie,,,
 Autor komentarza: Norbert
Data: 10-06-2014 10:53:24 
Żenada i skandal żeby taki program prowadzili Ci dwaj Panowie...

Pan Borek to prawdziwy człowiek renesansu !
,,Zna się na wszystkim i zna wszystkich".
Zgadzam się że jest ekspertem od piłki nożnej i żelu ale do znawcy sportów walki w tym boksu wiele mu jeszcze brakuje...

Pan Wójcik komentuje mecze żużlowe, piłkarskie i koszykarskie ale ze sportami walki a szczególnie boksu nie był nigdy związany. Komentarz jednej walki Gołoty z Bowie i jedenj gali KSW nie daje ,,papierów" do takiego programu.

Jest wielu lepszych super specjalistów od boksu i sportów walki ale WSZĘDZIE i we WSZYSTKIE tematy sportowe ,,wpychają" Pana Borka i Wójcickiego...

Uważam że dobre plecy i koneksje to nie wszystko...

Dla mnie EXPERTEM nr 1 Rzeczypospolitej od boksu jest Pan Janusz Pindera któremu Ci szanowni Panowie do pięt nie dorastają...no chyba że w opowiadaniu pierdołów nie związanych z tematem...

Pozdrawiam serdecznie prawdziwych kibiców...
 Autor komentarza: Norbert
Data: 10-06-2014 11:04:05 
Mam nadzieję że Pana Kosedowskiego i Pana Salety też w tym programie nie zobaczę...
Szczególnie w roli komentujących i jako expertów od walk innych niż...swoje
pozdr.

SZUKAM WALKI :
Przemek Saleta vs. Fred Westgeest
Gdańsk 1999-09-18

Jak ktoś ma bardzo proszę o namiary
 Autor komentarza: baxx
Data: 10-06-2014 11:34:41 
Co Wy z tym Borkiem? Ja właśnie u niego nie dostrzegam cwaniakowania. W piłce może i tak (ale na tym się faktycznie zna), a boksie nie zauważyłem, żeby udawał mądrzejszego niż jest. Jego wypowiedzi i spostrzeżenia są dosyć ogólne, to nie są wypowiedzi kogoś, kto uważa się za specjalistę. Ponadto w przeciwieństwie do Kostyry czy nawet Pindery potrafi wypowiedzieć się obiektywnie (patrz: komentarz po walce Przemka Majewskiego).
 Autor komentarza: bielik
Data: 10-06-2014 16:40:14 
Bardzo dobrze, że taki program powstał i bardzo dobrze, że będzie prowadził go Mateusz Borek. Obawiam się tylko, że będzie parasol ochronny nad grupami W&W i Babilońskiego, ale także w mniejszym stopniu Gmitruka. Podobnie jak to jest w przypadku Śląska Wrocław. Tam gdzie je Borek nie będzie srał, a szkoda, bo szczególnie Wasilewskiego mógłby skrytykować za np. to "odważne" prowadzenie pięściarzy.
 Autor komentarza: Norbert
Data: 10-06-2014 19:45:03 
Oglądnąłem cały program z wielką uwagą...
Superfajny program , czekam na dalsze.
Żadnych wpadek , extra prowadzenie Pana Borka.
Wielki szacun dla najlepszego Polskiego trenera - Pana Gmitruka
Jeszcze większy szacun dla najlepszego znawcy boksu w Rzeczypospolitej Pana Pindery...
Lepszego promotora też w Polsce nie ma jak Pan Wasilewski...
R E A S U M U J Ą C - prosimy o dalsze wydania PUNCHERA...WARTO
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.