ARUM: NIEWIARYGODNY WYSTĘP

Promotor Miguela Cotto (39-4, 32 KO) Bob Arum jest pod ogromnym wrażeniem postawy Portorykańczyka w walce z Sergio Martinezem (51-3-2, 28 KO). "Junito" już w pierwszej rundzie trzykrotnie rzucił rywala na deski, aby w kolejnych systematycznie go rozbijać i w końcu doprowadzić do zakończenia pojedynku po dziewięciu rundach.

- To był niewiarygodny występ. Oglądałem to i myślałem sobie, jaka to strata, że Miguel wcześniej nie zaczął pracować z Freddie'em Roachem. Zaliczył perfekcyjny występ, nie dał rywalowi żadnych szans. Sergio popełnił błąd, że po tak długiej przerwie zdecydował się na walkę z zawodnikiem o umiejętnościach i wytrzymałości Cotto. Tak się po prostu nie robi – stwierdził szef Top Rank.

Portorykańczyka komplementował też promotor jego rywala, Lou DiBella.

- Nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze wyglądać w wadze średniej. To był jego najlepszy występ, jaki widziałem. Zasługuje na uznanie. Freddie Roach mówił, że nie chce słyszeć żadnych wymówek i ode mnie na pewno ich nie usłyszy – powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 08-06-2014 12:20:38 
To jak jest z Cotto i Arumem? Maja kontrakt promotorski, czy nie? Cotto o ile pamietam mial byc wolnym strzelcem, a tu w kolejnym artykule redakcja pisze, ze Arum jest jego promotorem. Rozumiem, ze gale organizowali TP, ale to chyba nie oznacza jeszcze, ze promotorem Cotto jest Arum. Maja cos na stale podpisane?
 Autor komentarza: adolfinio
Data: 08-06-2014 12:40:51 
Coto walczył w swoim stylu. Zaliczył zwycięstwo życie, tyle że nad emerytem i kaleką. Sam liczyłem na Martineza, ale od 1 rundy widać było, że fizycznie jest kiepsko. Coto zarobił kupę kasy i dzięki tej wygranej znowu dostanie walkę życia i znowu będzie konkretny wpierd.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 08-06-2014 12:42:03 
Arum nie jest jego promotorem Cotto wpółpracuje tak samo jak Floyod z Gbp
 Autor komentarza: Milan
Data: 08-06-2014 12:45:55 
up
np chyba jednak sie mylisz , w innym arytukle jest info ze Arum od niedawna ponownie jest promotorem Cotto
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.