FLOYD MAYWEATHER JR KOŃCZY WSPÓŁPRACĘ Z GBP!

Golden Boy Promotions współpromowało wszystkie występy Floyda Mayweathera Jr (46-0, 26 KO) od 2007 roku. Teraz nadszedł kres ich współpracy.

Zgodnie z przypuszczeniami odejście Richarda Schaefera ze stajni pociągnęło za sobą wiele następstw, w tym odejście "Pięknisia".

- Richard wie doskonale, że u nas zawsze będzie traktowany jakby był u siebie w domu. Chcielibyśmy współpracować z nim ramię w ramię, jeśli tylko będzie miał jakieś problemy w GBP. To przecież on stworzył tę stajnię. To świetny facet i drzwi dla niego zawsze będą otwarte, bo traktujemy go jak naszą rodzinę. Jeśli więc z jakiś powodów Schaefera nie będzie w GBP, czyli odejdzie bądź zostanie zwolniony, wówczas przestaniemy współpracować z tą grupą. W rzeczywistości współpracujemy z nimi tylko przez osobę Richarda - mówił dokładnie miesiąc temu lider rankingu P4P. No i stało się tak jak zapowiadał.

Wciąż oficjalnie nie wiadomo, czy były już dyrektor generalny GBP będzie dalej zajmował się boksem. Przypuszczenia są jednak takie, że wraz z Alem Haymonem założą nową stajnię, a on będzie tam pełnić taką samą rolę jak w GBP. Bo nawet sam Oscar De La Hoya przyznał, że nie wie do końca kto podpisał jeszcze kontrakt z Haymonem. Wszystkie karty zapewne zostaną odsłonięte wkrótce...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Blancos
Data: 03-06-2014 09:23:03 
Teraz pewnie GBP i TR znów zaczną współpracować a Haymon będzie kusił zielonymi prospektów. Ciekawie jak to się wszystko potoczy ...
 Autor komentarza: rocky86
Data: 03-06-2014 13:32:16 
Na całej tej sytuacji najwięcej moze skorzystać Arum i TR. Oscar jedyną kartę która ma, to możliwe walki z chłopakami ze stajni Aruma, więc możliwe, ze kilku się zdecyduje zostać w GBP, a Arum zyska możliwości organizoania kilku ciekawych walk, a jednocześnie może się okazać, że jego największy przeciwnik, czyli Schaefera starci trochę amunicji.
Najbliższe tygodnie będą ciekawę i okaże sie, kto został z Ocar'em (oby jak najwięcej) a kto poszedł do Ala. Może się niestety okazać, że Oscar nikogo ciekawego nie utrzyma i będziemy mieli kontynuację obecnej sytuacji, ale za GBP wskoczy stajnia, którą stworzy Schaefera i Al i to chyba najgorsze rozwiązanie z możliwych.
 Autor komentarza: takijeden
Data: 03-06-2014 14:27:16 
Z kim ma kontrakt Canelo? Z GBP czy Haymonem?
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 03-06-2014 14:41:22 
Canelo to pupilek Oscara. Nie lączą go żadne relacje z Haymonem,
 Autor komentarza: ttrroonnkk
Data: 03-06-2014 14:41:53 
Canelo z GBP
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 03-06-2014 15:51:26 
Jedna rzecz mnie zastanawia, Haymon wykupował kontrakty zawodników z GBP czy jakimś cudem kontrakty większości bokserów wygasły w 2014 roku i byli wolni? Jeśli walczyli dla GBP to chyba mieli długoterminowe umowy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.