ZDJĘCIE DNIA: MASTERNAK SZLIFUJE FORMĘ W ZIELEŃCU

Mateusz Masternak (32-1, 23 KO) tym razem w Zieleńcu przygotowuje się do najważniejszej potyczki w swojej karierze. Walczący w kategorii junior ciężkiej Polak 21 czerwca w Monte Carlo skrzyżuje rękawice z Youri Kayembre Kalengą (19-1, 13 KO) o tytuł mistrza świata federacji WBA w wersji tymczasowej.

W Zieleńcu pod okiem trenera Piotra Wilczewskiego pomagał mu już Igor Jakubowski, pomaga nadal Leonid Czernobajew, a dobrą atmosferę dbają Maciej Sulęcki oraz Darek Sęk, którzy przy okazji pracują nad tężyzną fizyczną. Wszyscy oni na zdjęciu. A już wkrótce więcej informacji z obozu "Mastera".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jabol19
Data: 03-06-2014 09:08:08 
Z Masternak to już nic dobrego nie będzie
 Autor komentarza: Matys90
Data: 03-06-2014 10:01:22 
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia czy suplementów, ale Masternak z twarzy się mocno zmienił przez ostatnie parę lat, coraz bardziej neandertalczyka przypomina :D

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/30/Mateusz_Masternak_(bokser).JPG

Oczywiście powodzenia z Kalengą, powinien dać sobie z nim Master radę, tylko musi uważać zwłaszcza na początku walki. Słabo tylko jest z tymi treningami w Polsce, z kim on tu w ogóle sparuje będzie sparować. Białorusin znany z tego, że sparował z Huckiem i mistrz Polski amatorów, no łał.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.