DONAIRE CHCE WIĘCEJ TYTUŁÓW

Nonito Donaire (33-2, 21 KO) właśnie zdobył mistrzowski tytuł w czwartej kategorii (piątej - jeżeli wliczymy mu pas Interim w wadze super muszej), ale ma w założeniu kolejne trofea. Nim jednak będzie mógł podjąć kolejne wyzwania, musi wykurować kontuzjowany łuk brwiowy i dać rewanż Simpiwe Vetyece (26-3, 16 KO), którego pokonał w kontrowersyjnych okolicznościach.

- Liczę na zdobycie kolejnych tytułów. Najpierw chcę jednak wyleczyć ranę i wrócić do treningów, bo zależy mi na utrzymaniu wysokiej dyspozycji. Jestem w wysokiej formie, mam dobrą kondycję. Jeżeli kuracja przebiegnie zgodnie z planem, wrócę we wrześniu - mówił Donaire.

- Walka zakończyła się pechowo, ale mam nadzieję, że ją powtórzymy. Vetyeka to mocny rywal, znakomity pięściarz. Bardzo chciałem tego dla fanów, bo w moim słowniku nie ma słowa "poddanie" - tłumaczył "Flash". W wieku 31 lat Nonito wydaje się mieć najlepsze za sobą i chyba jest już nieco wypalony, ale wciąż jest jednym z najlepszych pięściarzy świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rakowski
Data: 01-06-2014 23:38:23 
Wypalony to może być gościu,który użył tego słowa.Chyba to jest ku...a naturalne,że gościu idzie wyżej i ma trudniejsze walki.Przecież jego szybkość,dynamika,eksplozywność zabija jego rywali,a to jest już kategoria piórkowa!

Niech oni tego słowa używają na kolesi rozbitych czy innych,bo to jest mdłe dla mnie.Nie wiem jak dla innych.Dlaczego mówią na niego wypalony-i to co walkę słyszę.O innych się tak nie mówi,co walkę robi spaghetti z rywala i jeszcze nie pasuje.Najlepiej jakby prezentował szybkość z wagi muszej.

Koleś robi historyczną rzecz dla siebie,kraju,fanów i nagle czytasz,że jest nieco wypalony.Najpierw niech spojrzy na siebie czy jest "nieco" wypalony.Skonsternowany jestem czasami po takich wypowiedziach.

Czekam na rewanż z Vetyeką,a później może Walters lub większe wyzwanie.Przyjemność oglądać takiego zawodnika w ringu.:D
 Autor komentarza: IRNBRU
Data: 02-06-2014 01:42:43 
A ja mysle ze Rigo caly czas sni mu sie po nocach ;)
 Autor komentarza: otke
Data: 02-06-2014 10:19:04 
ta walka skończyła się typową żenadą.. rewanż musi być
 Autor komentarza: mp2pac
Data: 02-06-2014 11:24:47 
Moim zdaniem nie słusznie wygrał, a sędzia nie potrzebnie dawał mu odpoczynek
 Autor komentarza: rocky86
Data: 02-06-2014 12:44:44 
Dobrze, że chce dać rewanż, bo zakończenie było nieciekawe. Swoją droga Nonito moim zdaniem zaprezentował się słabo w tej walce, ale wyglądało to tak, jakby się rozkręcał, więc może w późniejszych rundach byłoby lepiej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.