ROACH O WALCE PROWODNIKOWA Z PACQUIAO: OBEJRZAŁBYM W TV

Choć obaj się początkowo zarzekali, to coraz bardziej realna wydaje się walka pomiędzy dwoma kolegami z sali treningowej - Mannym Pacquiao (56-5-2, 38 KO) oraz Rusłanem Prowodnikowem (23-2, 16 KO). Oni już trochę oswoili się nawet z taką opcją, jednak do końca nie chce jej zaakceptować trenujący obu Freddie Roach.

"Pac-Man" wróci w listopadzie. Opcją numer jeden pozostaje piąta walka z Juanem Manuelem Marquezem, ale "rezerwą" jest właśnie pojedynek z bojowym mistrzem świata federacji WBO niższej kategorii.

- Trenuję obu pięściarzy i nie chciałbym stracić jednego z nich w razie ich potyczki. Niestety, jeśli popyt na nią będzie nadal rósł, będziemy zmuszeni do niej dopuścić. Moim numerem jeden pozostaje niezmiennie Manny, lecz Rusłan również jest mi bardzo bliski, a do tego potrafi bardzo ciężko pracować. W tej chwili trwają poszukiwania rywala dla Pacquiao i jeśli stanie się tak, że dojdzie do jego walki z Prowodnikowem, to będzie dla mnie naprawdę przykry dzień. W takiej sytuacji prawdopodobnie obejrzałbym ich starcie w domu przed telewizorem - stwierdził legendarny szkoleniowiec.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 29-05-2014 00:30:48 
a ja bym sobie w radiu przesluchal.......
 Autor komentarza: twojstary
Data: 29-05-2014 02:24:38 
Ale tylko z Tomkiem Zimochem, bo wtedy bys widzial wiecej niz w TV z komentarzem Kostyry ;)
 Autor komentarza: Krzych
Data: 29-05-2014 07:42:13 
No to jest jedyne odpowiednie rozwiązanie w razie walki Pacquiao z Provodnikovem. Roach biegający od narożnika do narożnika to trochę nie bardzo, Roach wybierający któregoś tak samo. Ta walka może się odbyć tylko i wyłącznie wtedy, jak Roach odetnie się od przygotowań obydwóch. W innym przypadku ta walka to będzie po prostu kit stulecia.
 Autor komentarza: JAx00
Data: 30-05-2014 09:02:57 
Krzych

Manny vs Prowodnikow kit stulecia?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.