HOLYFIELD: WAGA CIĘŻKA CORAZ CIEKAWSZA

Podczas pobytu w Moskwie, gdzie w piątek będzie z trybun oglądać walkę Aleksandra Powietkina (26-1, 18 KO) z Manuelem Charrem (26-1, 15 KO), Evander Holyfield przyznał, że z coraz większym zaciekawieniem przygląda się rywalizacji w wadze ciężkiej.

Królewska kategoria w ostatnich latach uchodziła za przewidywalną i nieciekawą, ponieważ brakowało równorzędnych rywali dla braci Kliczko. Gdy na sportową emeryturę przeszedł starszy z nich, do gry o pozostawiony przez niego pas włączyli się Bermane Stiverne, Chris Arreola, Deontay Wildera, Bryant Jennings oraz Mike Perez, wprowadzając nieco kolorytu do bezbarwnej rywalizacji.

- Waga ciężka robi się coraz ciekawsza, pojawiło się sporo świeżej krwi, młodzi zawodnicy akceptują duże walki, znowu mamy interesującą rywalizację. Walka Stiverne’a z Arreolą to był dobry start, a sądzę, że starcie Powietkina z Charrem może być jeszcze lepsze. To naprawdę dobre zestawienie. Fajnie jest widzieć, jak czołowi zawodnicy przyjmują wyzwania – powiedział Holyfield.

Stawką piątkowej walki w stolicy Rosji będzie wakujący pas WBC International. Zwycięzca ustawi się w długiej kolejce do walki o pas główny pas WBC, który przed niespełna trzema tygodniami wywalczył Stiverne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 28-05-2014 13:41:50 
Czekamy na twoją walkę z Gołotą, Jesień 2014.
 Autor komentarza: Drago
Data: 28-05-2014 14:42:31 
Tak, czekamy na Wasz pojedynek...w szachy.
 Autor komentarza: milek762
Data: 28-05-2014 16:47:11 
Holyfield to był wielki Wojownik czemu nikt nie wspomni że teraz mistrzami Wbc mogą być wyrobnicy , Średniacy Jak Wilder,peraz fury itd nikt nawet klasą nie zbliża się do Vitalija czy wcześniej Holyfielda , Lenoxa i innych wielkich Mistrzów
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.