MARES I JUANMA NA GALI LARA vs ALVAREZ

Grupa Golden Boy Promotions sfinalizowała kartę walk na zaplanowaną na 12 lipca galę w MGM Grand w Las Vegas, której główną atrakcją będzie starcie Saula Alvareza z Erislandym Larą.

Zanim do ringu wejdą wspomniani zawodnicy, zobaczymy w nim między innymi powracającego po dłuższej przerwie Abnera Maresa (26-1-1, 14 KO). Były czempion trzech kategorii wagowych skrzyżuje rękawice z Jonathanem Oquendo (24-3, 16 KO). Walkę zakontraktowano na dziesięć rund.

- Długo mnie nie było, już nie mogę się doczekać tego występu. Oquendo to klasowy zawodnik, na pewno będzie walczyć o zwycięstwo, ale stoi mi na drodze do kolejnego pasa i muszę go z niej usunąć – powiedział Meksykanin.

W innym meksykańsko-portorykańskim pojedynku Juan Manuel Lopez (34-3, 31 KO) skrzyżuje rękawice z Francisco Vargasem (19-0-1, 13 KO). Stawką 10-rundowego pojedynku będą pasy NABF i WBO International w wadze super piórkowej.

- Jestem na fali po wygranej nad Danielem Ponce De Leonem, jestem gotowy na to, żeby teraz pokonać Vargasa. W MGM Grand odniosłem jedno ze swoich największych zwycięstw, kiedy zastopowałem Rafaela Marqueza, 12 lipca zapiszę na swoim koncie kolejny sukces – zapowiada "Juanma".

Na gali w Las Vegas zobaczymy też walkę o tymczasowy pas WBA w wadze junior półśredniej pomiędzy Johanem Perezem (19-1-1, 13 KO) a Mauricio Herrerą (20-4, 7 KO) oraz starcie mistrza WBO w kategorii koguciej Tomokiego Kamedy (29-0, 18 KO) z Pungluangiem Sor Singyu (46-2, 31 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.