GONZALEZ CHĘTNIE SPOTKA SIĘ Z JUAREZEM

Jhonny Gonzalez (56-8, 47 KO) w miniony weekend po raz pierwszy obronił tytuł mistrza świata wagi piórkowej według federacji WBC, natomiast Rocky Juarez (30-10-1, 21 KO) uratował dziś w nocy swoją niespełnioną karierę przekonującym zwycięstwem nad Rene Alvarado. Czy teraz obaj skrzyżują rękawice między sobą?

Tego przynajmniej chce panujący champion, który chyba już odpuścił sobie rewanż z Abnerem Maresem. Wszystko potwierdza promujący Meksykanina Oswaldo Kuchle, tym bardziej, że Rocky wypunktował piątego na liście WBC Rene Alvarado.

- Sobotni występ Jhonny'ego może nie był najlepszy, ale to przez rdzę spowodowaną długą przerwą. Wiedzieliśmy też, że Alvarado to zawodnik drugoligowy i trzymaliśmy kciuki za Juareza. Starcie Jhonny'ego z byłym finalistą olimpijskim to byłaby doskonała historia dl nich obu. Wierzymy zresztą, iż Rocky zasłużył sobie na szansę walki o mistrzostwo świata i mój podopieczny chętnie podejmie się takiego wyzwania - przyznał promotor aktualnego championa.

Przypomnijmy, że choć Juarez nigdy pasa nie zdobył, to przez dekadę uważany był za ścisłą czołówkę naszego globu, o czym najlepiej świadczy aż sześć walk o mistrzostwo świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.