MASTERNAK ROZPOCZĄŁ OBÓZ, JAKUBOWSKI PIERWSZYM SPARINGPARTNEREM

Dziś Mateusz Masternak (32-1, 23 KO) rozpoczął obóz przygotowawczy przed czekającą go 21 czerwca w Monte Carlo walką z Youri Kayembre Kalengą (19-1, 13 KO).

Do tej pory wrocławianin jeździł do dzierżoniowskiego ośrodka Global Boxing. Tym razem wraz ze swoim trenerem Piotrem Wilczewskim udali się do Zieleńca.

- Cóż, góry robią swoje i budują wytrzymałość, a zamierzam być w jak najwyższej formie - nie ukrywa były mistrz Europy. Stawką jego potyczki z Kalengą będzie tytuł mistrza świata federacji WBA kategorii junior ciężkiej w wersji tymczasowej.

Pod koniec tygodnia Mateusz rozpocznie już sparingi. Na pierwszy rzut pójdzie tegoroczny mistrz Polski oraz zwycięzca Turnieju im. Feliksa Stamma w wadze do 91 kilogramów, niekwestionowany lider naszej reprezentacji - Igor Jakubowski.

Już wkrótce na łamach BOKSER.ORG kolejne informacje z obozu "Mastera".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 26-05-2014 17:45:00 
Miał sparować z pół ciężkimi:)

Jeżeli teraz Master przegra to lipa ale jeżeli wygra... to nie wiem co jak wuj nie ma kontraktu z tv?
 Autor komentarza: elsaletra
Data: 26-05-2014 21:07:44 
Master fajna łapa i to chyba tyle . Poki co jest dla mnie dośc surowy technicznie , chętnie bym zobaczył rewanż z janikiem , albo w ogóle jakieś polsko polskie pojedynki w junior ciężkiej , skoro teraz modne są w kat królewskiej. Niech się sprawdzą Ci wszyscy prospekci Wasyla i Babilona
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.