CHRIS EUBANK O SWOIM SYNU: JUŻ TERAZ POKONAŁBY GOŁOWKINA

- Nawet gdy byłem w swojej szczytowej formie, nie wiem jak bym miał go pokonać - twierdzi legendarny Chris Eubank, chwaląc swojego perspektywicznego syna Chrisa Eubanka Juniora (15-0, 10 KO).

Podobnie jak sławny tato, syn również rozpoczyna swoje wojaże w wadze średniej. Ostatnio przychylnie o nim wypowiadał się sam Carl Froch, a o umiejętnościach na własnej skórze przekonał się nasz Robert Świerzbiński. Teraz wielki mistrz sprzed lat poszedł krok dalej i namaścił swojego potomka na przyszłą gwiazdę ringów zawodowych.

- Widzę w nim trochę z Roberto Durana, a trochę z Roya Jonesa Juniora. Ta praca nóg, szybkie ręce i ciosy składane w kombinacje... Ma dopiero piętnaście walk na koncie, a już jest w takim miejscu, że pokonałby mnie nawet gdy byłem na samym szczycie. To wręcz przerażające. Najlepsi z kategorii średniej czy super średniej, nie ma różnicy. Mój syn w tej chwili pomimo tak nikłego stażu pobiłby Giennadija Gołowkina. Nigdy nie widziałem kogoś takiego. To nowy Chris Eubank, tylko w ulepszonej wersji - powiedział dumny tato.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zubr
Data: 24-05-2014 19:02:52 
czyżby dalej koka ?
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 24-05-2014 19:14:56 
Coś trzeba gadać żeby było głośno o juniorze.
 Autor komentarza: CELko
Data: 24-05-2014 20:30:07 
Chyba kokaina :D, wiadomo syn chwali ojca i ma prawo bo naprawde swietnie go sie oglada.Na Gołowkina za wczesnie o te 8 walk conajmniej.
 Autor komentarza: rambuni
Data: 24-05-2014 20:39:09 
Szanowna Redakcjo,

Zwracam uwagę na błąd fleksyjny: powinno być "synu". Tak brzmi ten rzeczownik w Miejscowniku.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 25-05-2014 01:37:41 
hehehehehe no co tu napisac :D
 Autor komentarza: rafaltheo
Data: 26-05-2014 01:19:56 
Ogladalem juz kilka walk syna Chrisa- czekajac na glowna walke wieczoru- i musze powiedziec, ze jest naprawde ciekawy. Moze byc z niego wielki bokser, gosc ma talent, jest bardzo wysoki, silny.
Problem jaki u niego widze- ale to i tak w dalszej przyszlosci- to byc moze psychika. Wydaje mi sie on troche niestabilny. Ogolnie z zainteresowaniem mu sie troszke przygladam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.