CIEŚLAK PRZED WALKĄ Z WITKOWSKIM

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Michałem Cieślakiem (5-0, 2 KO), który 31 maja podczas gali w Lublinie skrzyżuje rękawice z Andrzejem Witkowskim (9-9-1, 4 KO). W rozmowie z BOKSER.ORG radomianin opowiedział o zbliżających się ku końcowi przygotowaniach do walki, odbytych sparingach z Albertem Sosnowskim oraz planach na następne miesiące.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 24-05-2014 17:09:21 
Cieślak teraz to gorące nazwisko , ale dobrze , niech chłopak ogarnie jak najwięcej popularności .
 Autor komentarza: Zubr
Data: 24-05-2014 17:14:38 
Dobry chłopak ! szczerze gada, nie pieprzy 3 po 3 jak pewien mnich. Jest uderzenie, dynamika, szybkość. Myślę, że psychika też jest. Przypomina mi typowego drapieżnika jeżeli idzie o psychikę, ale poza ringiem widać, że też dosyć spokonny, skromny, pracowity - a ta kombinacja cech psychicznych to jest bardzo dużo.

co do samego wywiadu: Prowadzący powinien troszkę lepiej słuchać, bo czasem robi jeden z najczęściej popełnianych błędów przy wywiadach: zadaje pytanie, na które odpowiedź uzyskał w poprzednim pytaniu, lub wcześniej. Czyli tutaj np. Cieślak na samym początku mówi, że jest wszystko ok, tylko czuje się przetrenowany trochę, a redaktor w którymś z kolejnych pytań, zadaje pytanie o to czy jest przetrenowany.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 24-05-2014 18:35:27 
Panie Babiloński daj temu chłopakowi wakacje, bo zajedzie się chłopak. Człowiek nie maszyna, na sukcesy potrzeba lat.
Następna walka to Wrzesień. On musi mieć czas się uczyć, bo inaczej popadnie w rutynę przygotowań i stanie w miejscu.

Michał mega ogarnięty od początku, oby mu ktoś świni nie podłożył, to będziemy mieć mocnego zawodnika CW.
 Autor komentarza: Zubr
Data: 24-05-2014 18:37:45 
a może w przyszłości i HW ?
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 24-05-2014 23:09:47 
Cieślak to jeden z nielicznych polskich zawodników, który przykuwa moją uwagę. Jest to z pozoru dziwna sprawa, bo on nie osiągnął jeszcze zbyt wiele w boksie zawodowym, nie robi wokół siebie szumu kontrowersyjnym zachowaniem, a jest do tego skromny i spokojny. Te cechy, które przyciągają u niego moją uwagę to wygląd zabijaki, pracowitość, ambicja, nie rozczulanie się nad sobą, chęć sprawdzania się chociażby przez otwartość na wszelkie sparingi, głód nauki tej dyscypliny, głód walki w ringu, drapieżność, agresywność w walce. Jestem ciekawy jak potoczy się jego kariera. Niedawno zasugerował, że z chęcią zmierzyłby się z Izu Ugonohem. Ciekawa opcja. Super byłoby gdyby jego kariera potoczyła się wzorowo i tak za dwa lata walka z Huckiem. Marzenia.
 Autor komentarza: juniorc
Data: 24-05-2014 23:53:22 
Za 5 lat nie będzie kozaka na Michała!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.