MENADŻER FEIGENBUTZA O NASZEJ PUBLIKACJI

Reiner Gottwald, menadżer niemieckiego prospekta Vincenta Feigenbutza (12-1, 11 KO), w rozmowie z niemieckim portalem boxwelt.com odniósł się do naszej niedawnej publikacji na temat swego podopiecznego. Zaprzeczył, aby doszło do porozumienia z Sauerland Event i stwierdził, że negocjacje wciąż są w toku. Kilka dni temu podaliśmy nieoficjalną informację o tym że obie strony doszły do porozumienia i podpisanie kontraktu nastąpi niebawem. W świetle wypowiedzi Gottwalda okazuje się, że na rozstrzygnięcie sprawy trzeba będzie jeszcze poczekać.

Tak czy inaczej, Feigenbutz znany polskim kibicom jako egzekutor Macieja Miszkina i Andrzeja Sołdry wystąpi 7 czerwca na gali Sauerlanda, w ośmiorundowej walce w limicie wagi superśredniej, z pochodzącym z Rumunii, a trenującym we Włoszech Gieorgijem Sabau (16-1, 6 KO). Co ciekawe team młodego Niemca przymierza się także do walki kilka kategorii wagowych wyżej, z młodzieżowym mistrzem świata IBF wagi cruiser, Dennisem Ronertem (21-0, 14 KO). Miałoby do niej dojść jesienią tego roku, oczywiście o ile Feigenbutz wygra z Sabau.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jaszka
Data: 23-05-2014 21:19:56 
Feigenbutz ma 11 wygranych przez KO.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 23-05-2014 21:39:38 
Powtarzam tylko co powiedział Pan Andrzej Wasilewski drodzy koledzy, ale podobno Vincent został ciężko znokautowany w nieoficjalnej walce, która z niewiadomych przyczyn nie została wliczona do jego rekordu.

Mimo wszystko to świetnie zapowiadający się zawodnik i nie rozumiem dlaczego Sauerland tak długo z nim negocjuje. Jeśli coś ma mu zapewnić kontrakt z niemiecką telewizją to tylko pokazywanie RODOWITYCH i efektownych NIEMCÓW, a takim na pewno jest Feigenbutz. Bardzo fizyczny boks, agresywny, naturalny ciąg na rywala, może odrobinę nieokrzesany technicznie, ale to dużo większy fizyczny talent niż Huck. Odpowiedni trener i ciężka praca (a ta sądząc po sylwetce nie jest mu obca) i mamy naprawdę fajnego killera rodem z EU. Wilfred czy Kalle powinien w niego zainwestować, bo warto.
 Autor komentarza: Zubr
Data: 24-05-2014 07:16:50 
co Ty mówisz Tomasz ? skąd on ma takie info niby.. Wasilewskiego boli pewna część ciała, bo niemiec olał propozycje przejścia do KP. Bardzo silny bokser, bardzo dobrze się zapowiada, ale CW to nie był by raczej dobry pomysł.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 24-05-2014 09:42:46 
Dla mnie Wasyl nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Niemiec, nie dość że obił mu Miszkina, to jeszcze odmówił przejścia do jego grupy.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 24-05-2014 12:04:15 
moze z mojej winy po podalem ta informacje kolezance ktora zna kilka osob w sauerlandzie oraz zna tez vincenta osobiscie :/
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.