GROVES: WYKOŃCZĘ GO W TRZECIEJ! TRENER: WYGRA W PIĄTEJ!

George Groves (19-1, 15 KO) emanuje pewnością siebie przed rewanżem z Carlem Frochem (32-2, 23 KO). Wielka walka brytyjskiego boksu odbędzie się 31 maja na stadionie Wembley, a stawką będą należące do "Kobry" tytuły mistrza świata IBF i WBA Super w wadze super średniej.

"Święty" przewiduje, że wykończy rywala w trzeciej rundzie, choć jego trener Paddy Fitzpatrick stawia na nokaut w piątym starciu. Jedno jest pewne - obóz Grovesa wierzy w zwycięstwo przed czasem.

- Myślę, że wszystko skończy się w ciągu trzech rund, ale Paddy mówi o pięciu, więc nie będę sprzeczał się z trenerem. Plan taktyczny Carla nie ma żadnego znaczenia, bo i tak zmuszę go do walki na moich warunkach. Koniec może nadejść w każdej chwili, w pierwszej lub trzeciej rundzie. Kiedy już wejdzie mi na cios, to tym razem nie wstanie - zapewnia Groves.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rakowski
Data: 21-05-2014 20:29:15 
Groves niepotrzebnie nakłada na siebie presje.Po co mu to?To w ringu nie pomaga,a robi z prostszej walki trudniejszą.:D

Byłby głupcem,gdyby nastawił się na nokaut z kimś o takiej odporności jak Froch-a co najgorsze-jak w pierwszej walce pokazać,że jest od niego twardszy i potrafi się bić.
 Autor komentarza: SzklanyKhan
Data: 21-05-2014 20:46:58 
Nie lubię Frocha ale to mega twardy skurczybyk i nie wierzę w jego znokautowanie.
 Autor komentarza: milek762
Data: 21-05-2014 21:14:03 
Greoves dobry piesciarz ma czym udeżyć i dobrą technike ale wkurwia mnie to jego gadanie nie sądze że skończy Frocha ja wrecz przeciwnie myśle że pózniejszych rundach wygrac Froch i jemu kibicuję
 Autor komentarza: UndeadDog
Data: 21-05-2014 22:26:25 
Te całe gadanie wygląda już nie jak pewność siebie a jak próba dodania sobie tejże pewności.
Groves wie że ma do czynienia z rozdrażnionym piekielnie twardym i doświadczonym rywalem. W pierwszej walce radził sobie świetnie ale tylko do pewnego momentu. Froch zaczął go dopadać. Moim zdaniem to bardziej Carlowi sędzia zaszkodził. Jerzy wie jednak że nie dał rady złamać Frocha i może nie być wcale taki pewny siebie.
Kto wygra? Nie mam pojęcia. Całym sercem za Frochem bo nie cierpię takich cwaniaków pozbawionych szacunku jak Groves którzy nie wiedzą kiedy przestać pierdzielić.
Należy mu się lanie ale jest bardzo prawdopodobne że wygra. Szanse rozłożyłbym 55/45 dla młodszego. Czemu? Nie wiem czy Froch nie pęknie psychicznie. Po pierwszej walce będzie miał bardzo dużo na głowie zmartwień. Po pierwsze wie już że Groves ma siłę by go porządnie zranić a nawet i znokautować, po drugie ma w głowie to że nie wiadomo czy udałoby się Grovsa skończyć gdyby nie sędzia a po trzecie będzie miał zmiennych ludzi przeciwko.
Oby to zniósł i wszedł w walkę na pełnej mocy. Wtedy wygra. Jeśli zaś będzie widoczny brak pewności siebie przegra i to wyraźnie. Młody ma mniej na głowie. Jedyny problem to kondycja. Musi tak dopasować tempo by i nie dać się Carlowi zbytnio rozkręcić i by wytrzymać do końca. No i zobaczymy czy jest to możliwe. Jeśli zawalczy identycznie jak w walce 1 może przegrać przed czasem. Wszystko jest tu możliwe. Nie odważyłbym się postawić nic drogocennego na żadnego z nich, choć chciałbym wierzyć że Froch go rozniesie.
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 21-05-2014 22:45:18 
Froch! Froch! Froch!
 Autor komentarza: takijeden
Data: 21-05-2014 23:02:41 
Ja kase jednak postawie na Frocha, wyglada nawet tak troche po Polsku i ma nasza krew a do tego wieksze doswiadczenie. Mlody dobrze zacznie a Froch go skonczy, na punkty albo przez nokaut w pozniejszych rundach ale wygra. Pierwsza walka gdyby nawet poszla by do konca to Carl trafial by coraz czesciej. Mistrz wygra po dobrej walce
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 22-05-2014 02:24:16 
ciekawe czy jego prognoza bedzie tak trafna jak prognoza co do pierwszej rundy pierwszej walki :D
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 22-05-2014 06:18:37 
Nie wiem teraz czy postawić na Frocha w 3 czy w 5 rundzie. Słowa pana napinacza pewnie obrócą się przeciwko niemu. Tym bardziej że z obozu Karola cisza jak nigdy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.