KHAN CHCE WALCZYĆ W DUBAJU

Amir Khan (29-3, 19 KO) rozważa możliwość stoczenia najbliższej walki w Dubaju. Pojedynek na egzotycznym pięściarsko terenie miałby się odbyć pod koniec bieżącego roku.

Pomysł walki Brytyjczyka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie jest nowy. 27-latek chciał boksować w tym kraju już w ubiegłym roku z Devonem Alexandrem, jednak ciekawie zapowiadający się pojedynek nie doszedł o skutku.

- Byłem bardzo zawiedziony, że się nie udało, naprawdę liczyłem na tę walkę. Było już blisko finalizacji, myśleliśmy, że wszystko jest zaklepane, ale w ostatniej chwili projekt upadł – mówi Khan.

Wkrótce jednak pięściarz z Boltonu spróbuje ponownie. Liczył wprawdzie na walkę w Stanach Zjednoczonych z Floydem Mayweatherem Jr (46-0, 26 KO), lecz względy religijne uniemożliwią mu występ 13 września, kiedy Amerykanin stoczy kolejny pojedynek.

- Jeżeli nie uda się z Mayweatherem, warto znowu spróbować z Dubajem. Będę rozmawiać z moim sztabem oraz Alem Haymonem, jemu zostawiam decyzję. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym boksować w Dubaju. To byłoby ekscytujące, coś nowego. Myślę, że Muhammad Ali był tak wielką gwiazdą, bo walczył m.in. w Afrycie i na Filipinach. Chcę pójść tą samą drogą – stwierdził Brytyjczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Karlitopl
Data: 20-05-2014 13:32:12 
Tak, Ali był wielki, ponieważ walczył w Afryce. Ten gość pogrąża się coraz bardziej z kolejną wypowiedzią.
 Autor komentarza: MEGABARTEK
Data: 20-05-2014 14:42:32 
Bardziej mu chyba chodziło o to,że Ali przez to,że walczył w Afryce i na Filipinach stał się tak rozpoznawalny na całym świecie,co uczyniło z niego wielką gwiazdę nie tylko w USA.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 20-05-2014 16:14:23 
Karlitopol...zazdrościsz?
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 20-05-2014 16:19:32 
ciagie go do korzeni :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.