PAUL SMITH PRZYMIERZANY DO ABRAHAMA

Trwają negocjacje w sprawie walki o mistrzostwo WBO w wadze super średniej pomiędzy Arthurem Abrahamem (40-4, 28 KO) a Paulem Smithem (34-3, 19 KO). Pojedynek miałby się odbyć w drugiej połowie bieżącego roku

- Od jakiegoś czasu rozmawiamy z Kalle Sauerlandem, mam nadzieję, że w najbliższym tygodniu uda się zakontraktować tę walkę. Paul jest najwyżej sklasyfikowany spośród wszystkich dostępnych pretendentów, stanowi prawdziwe zagrożenie dla Arthura – przekonuje promotor Brytyjczyka Eddie Hearn.

Smith wygrał trzy ostatnie pojedynki, odbudowując się po porażce z George’em Grovesem. Dzisiaj zmierzy się w Cardiff z Davidem Sarabią (7-3-2, 2 KO).

- Będziemy oglądać tę galę – mówi Kalle Sauerland. - Paul zajmuje trzecie miejsce w rankingu WBO, jego styl w zestawieniu ze stylem Abrahama gwarantowałby wybuchową walkę i wielkie emocje dla kibiców.

Abraham został mistrzem WBO na początku marca, kiedy pokonał Roberta Stieglitza. W pierwszej obronie tytułu wypunktował Nikolę Sjeklocę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TonySoprano
Data: 17-05-2014 13:06:14 
Dla mnie to śmiech na sali by Smith był 3 w rankingu,gość przegrał z DeGalem przed czasem,potem pokonał dwóch "osiłków",znów czasówka od Grovesa i potem znów wygrane z trzema "kilerami",a teraz jeszcze ten Sarabia.
 Autor komentarza: PanagiotisDanglis
Data: 17-05-2014 13:39:02 
Abracham idealnie wpisuje się w pojęcie niemieckiego mistrza i w sposób godny kontynuuje dzieło takich wielkich 'miszczów' jak Maske, Otke, Stieglitz
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 17-05-2014 15:15:14 
PanagiotisDanglis

i tu kolego wychodzi kompleks szkopów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.