NA MISTRZA NIEMIEC PRZEZ SZCZECIN

Trener Marcin Stankiewicz w ramach współpracy ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego we Frankfurcie nad Odrą zorganizował wspólną konsultację szkoleniową. Drugiego maja na swój koszt przybędzie do Szczecina z niemieckiej szkoły 20–osobowa grupa kadetów szykująca się do swoich krajowych mistrzostw (14 -18 maja 2014).

Do Szczecina przyjedzie także sześciu powołanych na to spotkanie kadetów w ramach KN oraz pięciu, którzy przyjadą na koszt własny. Całość trenujących uzupełni oczywiście 9 kadetów ze Szczecina. W sumie da to 40 osobową grupę, która przez dwa dni będzie ze sobą trenować i sparować. Jest to już kolejne spotkanie szkoleniowe, mające na celu wymianę doświadczeń i możliwości konfrontacji międzynarodowej. Do końca roku jest planowanych jeszcze kilka takich spotkań - także w innych grupach wiekowych.

Współpraca z silnym niemieckim ośrodkiem zaowocowała także wspólnym zgrupowaniem naszej seniorskiej kadry, która uda się do Frankfurtu w dniach 12-20 maja 2014, gdzie będą się szkolić wraz z kadrą Niemiec przygotowująca sie do Mistrzostw Świata Służb Mundurowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.