CIEŚLAK vs JEŻEWSKI: BYŁA OFERTA, WALKI NIE BĘDZIE

Jak dowiedziała się redakcja BOKSER.ORG, Tomasz Babiloński złożył ofertę Mariuszowi Grabowskiemu, by 31 maja w Lublinie zorganizować pojedynek dwóch młodych, niepokonanych i obiecujących pięściarzy kategorii junior ciężkiej.

Chodzi o promowanego przez Grabowskiego Nikodema Jeżewskiego (6-0-1, 4 KO) oraz współpromowanego przez Babilońskiego i Andrzeja Gmitruka radomianina Michała Cieślaka (5-0, 2 KO).

W minioną sobotę obaj zgodnie wygrali swoje potyczki - Jeżewski wysoko wypunktował doświadczonego Artsioma Czarniakiewicza na dystansie sześciu rund, natomiast Cieślak z wielkim rozmachem uporał się w kilka minut z byłym ćwierćfinalistą olimpijskim, Arturem Binkowskim. Do pojedynku naszych prospektów jednak nie dojdzie, gdyż oferta ze strony Babilon Promotion opiewała tylko na sumę "tysiąc za rundę". Za sześć starć z tak groźnym pięściarzem jak Cieślak Nikodem dostałby więc zbyt mało. Może w przyszłości...

Z naszych informacji wynika również, że Michał poza startem w Lublinie ma jeszcze wystąpić podczas sierpniowej gali w Międzyzdrojach. Poniżej prezentujemy Wam sobotni pojedynek Jeżewskiego oraz sparing Cieślaka z Krzyśkiem Zimnochem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: wii280
Data: 03-05-2014 18:12:06 
Sprawa płac w polskim boksie zawodowym niestety nie jest taka dobra. Dwóch prospektów, obaj zapowiadają się nieźle, z czasem mogą pokazać się na lepszym poziomie, a tutaj wręcz śmieszna oferta 1000 zł za rundę. Jest to nieporozumienie, gdyż tacy zawodnicy powinni dostawać większą gażę, ale cóż, widocznie ktoś inny zarabia na takich przedsięwzięciach.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-05-2014 18:25:06 
Tak wlasnie zaczynal Golota w stanach,mial placone za runde,dlatego na poczatku kariery wlasciwie robil tak jak teraz Kliczko czyli im dluzej przeciwnik stoi na nogach tym wiecej kasy w kieszeni.Roznica polegala na tym ze Kliczko mial placone od reklam a Golota od rundy przeboksowanej.
 Autor komentarza: maniekz
Data: 03-05-2014 19:21:26 
To jest tylko i wyłącznie wina kibiców i promotorów oraz mediów, że stawiają na takich pajaców jak Szulka który z nikim mocnym nie wygrał, a zrobili z niego gwiazdę.
Patol wypaczył polski boks, bo eksperci od siedmiu boleści wypromować to byle co na przyszłego mistrza.

Mnie to przypomina krótkowzroczny biznes, który nastawiony na jednorazowy zarobek. Teraz gdy jest ktoś faktycznie wartościowy otrzymuje takie ochłapy.

Michał jest najbardziej odważnie prowadzonym zawodnikiem w PL bez podziału na kategorie i nikt mu nie odbierze tego doświadczenia które nabył podczas walk w Hussars Poland.

Nich się na przyszłość psychofani zastanowią komu kibicować, jak chcą jeszcze oglądać ten sport.

Może dla Michała to lepiej że nie ma wokół niego tego show, bo to mogło by go zepsuć przy takiej polityce jakie media i środowisko uprawia. Pompowanie balonów na których każdy chce zarobić.

Tak właśnie stało się z Masternakiem, co na sparingach Hucka obijał. Tak było z Proksą i zawsze tak będzie póki nie nauczą się że sukces łatwo osiągnąć, a trudniej go utrzymać.
 Autor komentarza: ramzesik
Data: 03-05-2014 20:07:28 
Autor komentarza: maniekzData: 03-05-2014 19:21:26

....i nikt mu nie odbierze tego doświadczenia które nabył podczas walk w Hussars Poland....
nie żebym był przeciwko czy cos ale Michał tylko raz walczył w Hussars Poland....
walka fajna i ciekawa ale przegrana wiec nie podczas walk tylko podczas jednej walki :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.