PO SIEDMIU LATACH BĘDZIE REWANŻ KATSIDIS vs EARL

Przeszło siedem lat po pamiętnej wojnie w Londynie Michael Katsidis (29-6, 24 KO) i Graham Earl (26-4, 12 KO) ponownie staną naprzeciw siebie w ringu. Rewanż pomiędzy dwoma wojownikami ma się odbyć 4 lipca, tym razem na terenie Katsidisa – w australijskiej Toowoombie.

Pierwsza walka miała miejsce lutym 2007 roku. Zaraz po otwierającym ją gongu zawodnicy przeszli do półdystansu i wkrótce obaj byli liczeni. Lepiej trudy pojedynku zniósł Katsidis. Jego rywal nie wyszedł do szóstej rundy.

– Bardzo się cieszymy, że oni znowu się spotkają, tym razem na naszym podwórku – powiedział trener i menedżer Australijczyka Brendon Smith. – Graham męczył mnie o ten rewanż od lat. Michael zresztą też. Był niepocieszony tym, że Graham domagał się drugiej walki. Jego zdaniem nie zasłużył na nią, dlatego raz na zawszy uciszyć Earla – dodał.

Dla Brytyjczyka lipcowy pojedynek będzie pierwszym od pięciu lat. Po pierwszej walce z Katsidisem Earl stoczył jeszcze trzy pojedynki, dwa z nich przegrywając już w pierwszej rundzie, po czym postanowił zakończyć karierę.

Katisids również miał ostatnio dłuższą przerwę. Nie walczył od kwietnia 2012 do marca 2014 roku. W niedawnym powrocie zastopował w trzeciej rundzie Eddy’ego Comaro.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Matys90
Data: 01-05-2014 11:13:03 
Nie no wojna była wspaniała, ale teraz to przykro będzie to oglądać. Ciekawostka z tamtej walki - chyba jedyna sytuacja w nowoczesnym boksie, że ringowy nie zatrzymał walki po rzucenia ręcznika na ring, kopnął go z powrotem :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.