CHAVEZ WALCZY O SWOJE, CHCE BYĆ WOLNYM AGENTEM

Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO) ma mnóstwo sympatyków i nie mniej krytyków, ale nikt nie może odmówić mu twardej szczęki, serca do walki i statusu gwiazdy. Syn największej meksykańskiej legendy boksu jest obecnie jednym z pięciu najpopularniejszych pięściarzy występujących w Stanach Zjednoczonych, ale nie zawsze przekłada się to na jego zarobki.

CHAVEZ: GOŁOWKIN TO NAJLEPSZA OPCJA >>>

Chavez otrzymał wprawdzie 3 miliony dolarów za pojedynek z Sergio Martinezem (51-2-2, 28 KO), ale teraz nie zamierza zgodzić się na ofertę grupy Top Rank, która oferuje mu hitowe starcie z Giennadijem Gołowkinem (29-0, 26 KO), lecz jednocześnie próbuje wymóc na Juniorze przedłużenie kontraktu, podczas gdy meksykański wojownik wolałby wzorem Miguela Cotto (38-4, 31 KO) stać się wolnym strzelcem.

- Oni chcą przedłużenia kontraktu, a ja nie chcę niczego przedłużać. Jestem gotowy, żeby podpisać umowę na tę walkę, ale potem chcę być wolnym agentem. Mogę bić się z Gołowkinem, ale niczego więcej nie podpiszę. Chcę być uczciwie traktowany - tłumaczy 28-letni Chavez.

GOŁOWKIN vs CHAVEZ NA 99%? >>>

- Byłem zdziwiony, kiedy odkryłem, że Bob Arum pociągnął za swoje sznurki i próbował namówić mojego ojca oraz innych ludzi z otoczenia, by wpłynęli na moją decyzję. To niczego nie zmienia. Uważam takie zachowanie za nieprofesjonalne. Chcę uczciwej umowy i nie będę tolerował pośredników, którzy mają mnie do czegoś przekonać - dodaje wzburzony Julio.

- Wielu innym zawodnikom oferują znacznie lepsze warunki finansowe. Chcę uczciwego traktowania. Nie wystąpię na drogę sądową jak Mikey Garcia, chcę tylko postąpić właściwie - kończy były mistrz świata federacji WBC w wadze średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jassin
Data: 29-04-2014 22:01:25 
No i slusznie. Niech walcxy o swoje... Moze by poszedl do Dona Kinga:)? Zobaczylby co to uczciwosc hehe.
 Autor komentarza: SGFight
Data: 29-04-2014 22:12:00 
Tyle niby zarabia za walkę a nie stać go na maszynkę do golenia :)
Junior podaj numer konta wrzucę ci 5 na 2 jednorazówki i o gól się :) aha i 20 zł na Fryzjera przed walką z myciem głowy :)będziesz w końcu wyglądał jak człowiek w TV :)
 Autor komentarza: milek762
Data: 29-04-2014 22:21:22 
Kolejny pazerny na kase

Dla mnie odrobinę przereklamowamy zawodnik twarda szczeka i wmiare mocny cios ale Do Gołovkina czy Martineza to różnica klasy ale dużą kase zarabia bo ma za sobą duża rzesze meksykańskich kibiców i marketingowo sie sprzedaje

Mam nadzieje że Gołwokin znokałtuje go i pokaże miejsce w szeregu
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 29-04-2014 22:23:09 
Autor komentarza: SGFightData: 29-04-2014 22:12:00
Tyle niby zarabia za walkę a nie stać go na maszynkę do golenia :)
Junior podaj numer konta wrzucę ci 5 na 2 jednorazówki i o gól się :) aha i 20 zł na Fryzjera przed walką z myciem głowy :)będziesz w końcu wyglądał jak człowiek w TV :)

*
*
*
*
*

Tu nie ma się co śmiać drogi kolego, to są po prostu zajebiste pekaesy a'la Jurek Killer aka Pułkownik Jose Arcadio Morales.

https://www.youtube.com/watch?v=82ltgrQ-BN4
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 29-04-2014 22:25:55 
Też nie rozumiem, na co komu promotor? Na początku kariery, owszem. Nikt cię nie zna, musisz stać się rozpoznawalny. Ale w takim miejscu, w jakim znajduje się Junior i wiele innych pięściarzy, promotor to idiotyzm i anachronizm. Teraz to rywale mogą mu wrzucać oferty na skrzynkę, on wybiera dogodną, negocjuje szczegóły, stacza walka - i rozgląda się nad kolejną ofertą. Na cholerę pośrednicy?
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 29-04-2014 22:57:03 
Wolny strzelec to najlepsza opcja. Wtedy nie ma się związanych rąk i można wybierać najlepszą, najlepiej platną i atrakcyjną sportowo opcję. Junior ma za sobą calą rzeszę fanatycznych Meksykanów i nie tylko. Generuje wielki zyski, a w ringu zawsze walczy widowiskowo i zostawia miedzy linami mnóstwo zdrowia! Dlatego w pelni rozumiem jego postępowanie. Julio wystarczy sam menadżer, promotor nie jest mu potrzebny! Dobrze przygotowany Junior ogrywa Golowkina. Jeżeli do tej walki oczywiście dojdzie!
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 29-04-2014 23:22:21 
Niech walczy z Canello w jakims umówionym limicie to hajs bedzie sie zgadzał jak za 4-5 walk gaża haha
 Autor komentarza: MrJakub94
Data: 29-04-2014 23:42:50 
Po prostu kolejny co zdał sobie sprawę, że Arum jest mu do niczego nie potrzebny, podejrzewam że to kolejny kandydat Haymona do zwerbowania :D
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 30-04-2014 09:10:29 
Autor komentarza: BYKZBRONXU2011Data: 29-04-2014 23:22:21
Niech walczy z Canello w jakims umówionym limicie to hajs bedzie sie zgadzał jak za 4-5 walk gaża haha

*
*
*
*
*

Świetne zestawienie, gratka dla kibiców i murowany hit PPV, który mógłby oscylować w granicach wyników Floyda. Jaki jest szkopuł? Canelo walczy dla GBP/Showtime, a Chavez jest związany kontraktem z Arumem, z którego stara się uwolnić.

No ale pewnie dla naszych bokserskich znawców to Canelo unika i boi się Chaveza xDDD
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-04-2014 09:13:51 
Chavez przyciąga duże rzesze Meksykanów.
To olbrzymi potencjał finansowy.


Arum z Konczem zrobili Mannego na podatkach (zaległości w USA i Filipinach) to Chaveza pewnie też kręcą.
Oszukiwanie goi jest silniejsze od nich, no i zgodne z ich religią.
To jest tak silne, że nie widzą ile przez takie postępowanie uciekło od nich zawodników.
"Głupi musi stracić aby zrozumieć"- to w ich przypadku nie działa.
 Autor komentarza: wii280
Data: 30-04-2014 10:28:08 
Bardzo dobry ruch ze strony Julio, brawo dla niego za tą decyzję. Wolny strzelec w tej chwili ma duże pole do popisu w kwestii ofert walk i propozycji finansowych. Krótko mówiąc widać, że ten człowiek ma przysłowiowy "łeb na karku". A jeszcze co do walki z Gołowkinem, to chętnie zobaczyłbym walkę tych dwóch gości. Widziałbym szansę w Chavezie, który lubi ringowe wojny i jest bardzo widowiskowym zawodnikiem, ale też Gołowkin ma charakter walczaka i w tej walce jednak jest dużym faworytem.
 Autor komentarza: milek762
Data: 30-04-2014 11:54:33 
lukasz grubo się zapędziłeś gdzie chavez pokona Gołovikan to różnica klasy już Martinez pokazał jaka różnica ich dzieli
w Walce z Verą już miał lekkie problemy . owszem ma twardą szczęke i w miare mocny cios i jakieś widowisko daje ale on makrketingowo jest ropoznawalny a a są lepsi od niego dla mnie odrobine przereklamowany.
Co Do Aruma kto wie czy z tym zasranym doradcą Pacmana na podatkach nie wykrecili
 Autor komentarza: rondobry
Data: 30-04-2014 12:38:16 
Eh ten chavez jr jak dla mnie gosciu jest troche przeceniany...nawet ta jego szczeka tez ..ale pomysl z byciem wolny strzelcem niezły to tez bym doradzał takiem pacmanowi podobne posuniecie gosciu jest za dobry na "smycz"
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.