ROGER: HOPKINS? FLOYD NIE ZROBI TAKIEJ WAGI

Roger Mayweather podziela zdanie swojego brata i uważa, że nigdy nie dojdzie do pojedynku Floyda Mayweathera Jr (45-0, 26 KO) z Bernardem Hopkinsem (55-6-2, 32 KO).

Temat starcia dwóch legend boksu powrócił po zwycięstwie Hopkinsa z Beibutem Szumenowem. Aby do niego doszło, Mayweather musiałby jednak przybrać ok. 20 funtów, co zdaniem Rogera, jak i Floyda Mayweathera Sr, nie wchodzi w grę.

- Floyd po prostu nie zrobi tej wagi, nie ma takiej opcji. A nawet gdyby jakoś się udało, tylko by go to spowolniło. Może mógłby dobić do 157 funtów, nie więcej – powiedział wujek niepokonanego Amerykanina.

Kluczowa przy okazji ewentualnej walki Mayweathera z Hopkinsem miałaby być liczba 50. Hopkins w styczniu skończy tyle lat, a „Money” powoli zbliża się do tylu zwycięstw. Roger podkreśla jednak, że jeszcze ważniejsze, szczególnie dla starszego z Amerykanów, byłyby pieniądze.

- Wszyscy chcą się ogrzać w blasku Floyda. On może walczyć z każdym i zarobić na tym krocie. Hopkins nie może – stwierdził.

Mayweather powróci na ring już 3 maja. Podczas gali w MGM Grand w Las Vegas zmierzy się z Marcosem Maidaną (35-3, 31 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 24-04-2014 12:02:19 
"Wszyscy chcą się ogrzać w blasku Floyda. On może walczyć z każdym i zarobić na tym krocie. Hopkins nie może"

*
*
*
*
*

To zdanie wypowiedziane przez przyszłego członka HOF Rogera Mayweathera, powinni zapisać sobie w kajecikach wszyscy hejterzy Floyda i czytać przed zalogowaniem się na bokser.org. Mielibyśmy o wiele mniej obraźliwych komentarzy pod adresem wielkiego mistrza gdyby jeden z drugim zadał sobie tyle trudu żeby zrozumieć powyższą sentencję.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 24-04-2014 12:10:08 
Rodzer - chłopie, nie pitol głupot. Właśnie sam go tym blaskiem ogrzewasz. Jest głośno o Hopku i o to chodzi.

Ale tępy hoo...

A tak poza tym to Hopek mówił o tym że nie wyzywa się gostków z niższych wag.
 Autor komentarza: milek762
Data: 24-04-2014 13:10:09 
choć nie lubie Floyoda za cwianakowanie i pozerstwo ma racje ten wujek floyoda bardzo wątpiliwe że dojdzie do tej walki.
49 letni Hopkins nie zbije 2 kategorie niżej a Floyod tym bardziej pujdzie 2 kategorie wyżej
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.