MAYWEATHER O WYZWANIU HOPKINSA: WSZYSTKO JEST MOŻLIWE

Tuż po zunifikowaniu tytułów w kategorii półciężkiej Bernard Hopkins (55-6-2, 32 KO) wrócił do tematu zorganizowania pojedynku z Floydem Mayweatherem (45-0, 26 KO). Kluczowym słowem miałaby być według "Kosmity" liczba 50.

- Ja będę miał pięćdziesiąt lat, on będzie mógł odnieść pięćdziesiąte zwycięstwo. To byłaby ogromna walka. Mógłbym bez problemu zejść do 165-170 funtów – stwierdził Hopkins.

HOPKINS LICZY NA WALKĘ Z FLOYDEM >>>

Teraz do tych słów odniósł się sam "Money", który być może potraktował wyzwanie Hopkinsa z przymrużeniem oka, ale zostawił sobie otwartą furtkę i nie wyśmiał starszego o ponad dekadę rodaka.

- On powinien wyzywać mnie do walki właśnie w taki sposób, to część tej gry. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość Floyda Mayweathera. Wszystko jest możliwe. Teraz nie mogę lekceważyć Maidany. Wiem, że on chce mnie zniszczyć - powiedział Mayweather.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MarioBalotelli
Data: 23-04-2014 08:48:52 
To już lekka przesada. B-Hop jest świetny, ale niech da Floydowi spokój, wyzywać do walki zawodnika występującego 4 kategorie niżej? Choć w sumie najniebezpieczniejszy człowiek jaki chodził po ziemi Tyson F. też twierdzi, że FMJ'a nokautuje w 5 sekund :D
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 23-04-2014 08:54:29 
kluczowym słowem jest 50 (mln dolarów) dla Floyda
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 23-04-2014 08:56:33 
Ps. Mam nadzieję że wygrany zawalczy z genialnym Rigondeaouxem a walka ta będzie eliminatorem do Władimira Kliczki!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.