JONES I LEBIEDIEW PEWNI SWEGO

- Zawsze trenuję sumiennie, ale tym razem robiłem to dwukrotnie ciężej niż zazwyczaj. Mój rywal znalazł się w poważnych tarapatach, bo chcę ten pas zabrać z sobą - powiedział na ostatniej konferencji prasowej przed piątkową walką w Moskwie Guillermo Jones (39-3-2, 31 KO), który zmierzy się z Denisem Lebiediewem (25-2, 19 KO).

- Wszyscy pamiętają nasze pierwsze starcie. I znów powtórzę egzekucję na nim tak samo jak wtedy - dodał pięściarz z Panamy, który po niezwykle dramatycznym boju jedenaście miesięcy temu zastopował Rosjanina w jedenastej odsłonie, choć przegrywał na wszystkich kartach sędziowskich.

- Za mną najlepsze przygotowania jakie dotąd miałem. Sparingi były świetne i aż żałuję, że nie pojechałem do Ameryki na takie przygotowania pięć lat wcześniej. Nie mam nic do swojego rywala, ale wyciągnąłem wnioski z pierwszego pojedynku i naprawiłem błędy. Tamtego wieczoru nauczyłem się naprawdę dużo, lecz tym razem to ja mam dla Jonesa małą niespodziankę - odpowiedział Lebiediew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zubr
Data: 22-04-2014 19:32:43 
ciekawe, bardzo interesujący typer i wysoki kurs na Jonesa. Myślę, że watrto zaryzykować, chociaż walka będzie trudna. Trudno powiedzieć na ile pierwsza walka to był gorszy dzień Specnaza, a na ile dobra forma Jonesa i czy tę dobrą formę powtórzy, no i jak się zaprezentuje Lebiedew tym razem.
 Autor komentarza: panradek
Data: 22-04-2014 19:39:20 
Lebiedev prawdopodobnie na punkty. W ich pierwszej potyczce Leb chcial za wszelka cene znokautowac Jonesa i dlatego nie mial sil w decydujacej fazie walki. Tym razem, Leb rozlozy sily na cale 12 rund i spokojne UD bedzie.
 Autor komentarza: zombi
Data: 22-04-2014 20:16:49 
Mam pytania - czy któraś z polskich tv będzie transmitowała tę galę? Jeżeli tak, to o której planowana jest transmisja i o której wchodzą do ringu lebiediew i jones? Z góry dzięki.
 Autor komentarza: Jajunio
Data: 22-04-2014 20:42:01 
rozum podpowiada, że Lebiedev wyciagnie wnioski, ale ostatnie nagrania z treningow pokazuja, ze Jones jest także dobrze przygotowany, i dlatego walka chyba bez faworyta i bedzie bardzo ciekawie.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 22-04-2014 21:43:52 
Lebedev zrobił wszystko co mógł , dał wszystko czego nauczyła go twarda radziecka szkoła boksu, a dalej nie mógł go przełamać. Dał tyle , że pewnie rozwalił by pozostałych mistrzów kategorii cruiser w pył , ale akurat trafił na najtwardszego .
Nie ma szans by wygrał rewanż moim zdaniem.
Na dystans tego nie rozegra , bo Jones ma za dobry zasięg, który umie wykorzystać.
W półdystansie walka się ostatnio toczyła i każdy widział co było .
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 23-04-2014 02:27:04 
Już w 5 rundzie Lebiedev był na skraju nokautu. Uratowało go to, że Jones musiał sobie dychnąć ( w 6 rundzie prawie nie atakował ). Gdy Jones odpoczywał, Denis doszedł do siebie i ulokował kilka mocnych ciosów, ale Jones też w końcu doszedł do siebie i wykończył Ruska.
Trudna walka do typowania, ale chyba jednak Jones po raz drugi. Lebedev okazał się twardy, ale jednak nie chciał wymęczyć ostatnich 4 minut, które mogły mu dać wygraną. Trudno go winić po takiej potwornej walce, ale jednak jest do mentalnego złamania.
Co raz się stało, może się zdarzyć ponownie. Rusek nie wie, czy jest w stanie powalić Panamczyka, ale wie, że może być przez niego powalony.
Teoretycznie wystarczy mu pobiegać i poboksować przez 12 rund. Ale Jones nie da mu żyć w ringu. Prędzej czy później dojdzie do jatki, która faworyzuje czarnego.
Czarny może też mieć kondycję na 6 rund, bo jest już stary, albo nie przygotuje się należycie, bo spodziewa się powtórki z rozrywki.
Jeśli Lebedev przetrwa, to na bank dostanie decyzję. Pytanie czy przetrwa? Ciężka sprawa.
Ostatnio było 5.0 więc grało się z automatu. Teraz 2.7 - 2.8 Hm...
 Autor komentarza: MarioBalotelli
Data: 23-04-2014 08:51:04 
Rewanż zapowiada się baardzo ciekawie. Stawiam jednak ponownie na Jonesa.

Ciekawe, czy kupon wejdzie: http://scr.hu/0rrq/7ts2q
 Autor komentarza: Zubr
Data: 23-04-2014 08:51:44 
5.0, ale mało kto dawał Jonesowi szanse w tej walce. Teraz mnie i tak dziwi, że jest 2.8, a nie 1.5. Specnaz faworytem wg unibetu. Ciekawe jest to z tymi sparingami Lebiedewa, trzeba brac pod uwagę, że przygotowany jest dobrze, tylko na ile boksersko mógł się poprawić, na ile taktycznie, a na ile kondycyjnie. Jones raczej nie zaskoczy - wyjdzie zniszczyć i tak jak wyżej być może z kryzysem kondycyjnym w środku walki. Do tego walka w Rosji co przy wyrównanej walce, daje wygraną Lebiedewowi. Mentalnie i tak ma przewagę Jones. Jest jeszcze kwestia koksu w pierwszej walce, ale z tego co pamiętam chodzi jedynie o spalacz, więc na formę aż takiego wpływu nie miał.
 Autor komentarza: Zubr
Data: 23-04-2014 09:01:40 
@ MarioBalotelli


Fajny kupon. Ja planuje zrobić podobny, tylko ten Szeremeta nie wiem czy taki pewny będzie. Zdaje się być dobry, ale doświadczenie zdecydowanie za Wawrzyczkiem - co nie zmienia faktu, że Szeremeta to rozsądny wybór. Szkoda, że nie ma walki z Jackiewiczem, bo kurs był by na pewno lepszy.

Jeszcze co do Moliny z kuponu - ja sobie odpuszczę tę walkę, bo mały kurs, a wynik zdaje się nie być aż tak bardzo jednoznaczny jak wskazuje to kurs
 Autor komentarza: ogierinho1
Data: 23-04-2014 09:52:36 
50zł na Jonesa i już, potem się walkę jeszcze lepiej ogląda
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.