MENADŻER LEBIEDIEWA: ON JEST TERAZ DUŻO LEPSZY, REWANŻ Z HUCKIEM

Wadim Korniłow - menadżer Denisa Lebiediewa (25-2, 19 KO), postanowił pokierować karierą swojego podopiecznego tak samo jak innego klienta, Rusłana Prowodnikowa. Dlatego też Rosjanin spędził bardzo długi obóz przygotowawczy w Ameryce, gdzie kształcił się pod okiem Freddie Roacha, jego nowego szkoleniowca.

Lebiediew dokładnie za tydzień przystąpi w Moskwie do rewanżu z Guillermo Jonesem (39-3-2, 31 KO). W stawce będzie tytuł mistrza świata federacji WBA kategorii junior ciężkiej, a Roach stanie w narożniku reprezentanta gospodarzy.

- Sprowadziliśmy Denisa do Kalifornii, dla którego była to pierwsza taka wizyta w Ameryce w celach treningowych. Spędził tam trzy miesiące na obozie z Freddie Roachem. Podążamy tą samą drogą co kiedyś z Prowodnikowem. Robimy praktycznie wszystko tak samo. Lebiediew wygląda teraz świetnie. Sparował z wieloma rywalami, a z niektórymi od początku do końca tego okresu. Początkowo wyglądali oni nawet lepiej od Denisa, jednak już pod koniec obozu on ich przewracał na tych sparingach. Zrobił widoczne postępy i tym razem niektóre brudne sztuczki Jonesa nie zdadzą egzaminu. Lebiediew boksuje bardziej profesjonalnie, zmienił trochę styl na bardziej amerykański, a wszystko pokaże już podczas najbliższej walki - stwierdził Korniłow, odnosząc się przy okazji do rewanżu z innym człowiekiem, który ma w rekordzie wygraną nad Denisem, czyli Marco Huckiem (37-2-1, 26 KO).

- Lebiediew jest niezwykle pracowitym pięściarzem. Dużo mówi też o możliwej drugiej walce z Huckiem. Jeśli uda mu się rewanż z Jonesem, wówczas my postaramy się doprowadzić do starcia z Huckiem - zakończył menadżer Rosjanina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 18-04-2014 19:48:51 
Będą grzmoty okrutnie ciężkie ciosy.Specnaz może przełamać Jonesa który na pewno znów będzie miał problemy z wagi rzucaniem i jest co raz starszy aczkolwiek nie widzę faworyta 50-50%
 Autor komentarza: milek762
Data: 18-04-2014 19:56:45 
Oj napewno będzie wojna ringowa cenie Lebiedeva to prawdziwy kozak lubi półdystans ale na przeciwko będzie miał mimo 41 lat równie dobrego Gilermo Jonesa
jak Lebidev sie nie wystrzela moze wygrać walka bez wyraznego faworyta!
 Autor komentarza: mistrznokautu
Data: 18-04-2014 20:04:59 
Amerykański styl, taaaaaaaaaaaaa już to gdzieś słyszałem
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 18-04-2014 21:59:56 
Jak najbardziej widzę rewanż z hookiem kupuję to.

W pierwszej walce obaj dali ciała i zawiedli.
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 19-04-2014 01:00:02 
Amerykański styl ? Przecież dzięki obecnemu stylowi jest taki terror Rosyjskich pięściarzy
 Autor komentarza: lukaszbiszczu
Data: 19-04-2014 12:07:03 
facyjaty mu nikt nie zmieni a szkoda hahaha
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.