CRAWFORD WRÓCI W LECIE

Terence Crawford (23-0, 16 KO), który kilka tygodni temu w wielkim stylu zdetronizował Ricky Burnsa z tronu federacji WBO wagi lekkiej, do pierwszej obrony tytułu przystąpi w lecie.

Bob Arum nie określił dokładnej daty, ale zdradził iż rywalem nowego championa będzie prawdopodobnie zwycięzca potyczki Raymundo Beltrana (28-6-1, 17 KO) z Arashem Usmanee (20-1-1, 10 KO), do jakiej dojdzie już jutro w Las Vegas. Areną tej walki mogłoby być rodzinne miasto mistrza, Omaha w stanie Nebraska.

- Zobaczymy co przyniesie sobota, ponieważ chciałbym skonfrontować Terence'a z lepszym z tej dwójki. Crawford to prawdziwy mistrz i zasłużył na to miano - powiedział sławny promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 11-04-2014 09:56:44 
I Beltrana i Usmanee Crawford bez problemu ogrywa. To obecnie jeden z najbardziej wszechstronnych bokserów, walczący płynnie z obydwu pozycji. Ma świetny wachlarz ciosów, emanuje niezwykłym spokojem w ringu i bardzo dużo widzi. Jego styl nigdy nie porwie fanów, bo w ringu robi tylko tyle ile jest niezbędne do tego żeby być poza zasięgiem swojego rywala nie podejmując przy tym niepotrzebnego ryzyka. Dlatego Arum ze spokojem wysłał go do UK żeby zarobić, bo wiedział, że takiego Burnsa zje, przeżuje i wypluje nawet gdyby sędzią ringowym był ojciec Burnsa, a punktowymi jego kuzyni.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.