ADAMEK: NIE KOŃCZĘ KARIERY

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) po ogłoszeniu swojego startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Solidarnej Polski, stał się jednym z najbardziej gorących nazwisk zaczynającej się kampanii wyborczej i zapewne będzie silnym punktem partii Zbigniewa Ziobry na śląskiej liście, z której kandyduje. W dzisiejszym wywiadzie, którego udzielił serwisowi wpolityce.pl "Góral" zapewnił, że jego zaangażowanie w eurowybory nie oznacza jeszcze końca pięściarskiej kariery.

- Ja nie potrzebuję od polityki pieniędzy, jestem człowiekiem majętnym. Nie kończę jeszcze kariery sportowej. W boksie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, ale teraz przede mną walką o polskie interesy w Brukseli - stwierdził Adamek. Polski pięściarz zapowiedział, że jeśli zostanie wybrany na europarlamentarzystę, będzie sprzeciwiał się wpływom lobby politycznej poprawności i bronił tradycyjnych wartości.

- Nikt mi nie wmówi, że tzw. Anna Grodzka to kobieta. Bóg zadecydował, że to mężczyzna i nikt tego nie zmieni - odpowiedział stanowczo "Góral", zapytany o poglądy na temat ideologii gender.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Dominic
Data: 06-04-2014 19:26:05 
Panie Tomaszu szanuję Pana jako boksera, bo Pańska kariera z pewnością może imponować, ale co Pan może wiedzieć o polityce !? albo polityk o zawodowym uprawianiu boksu ?!
Mówi Pan , że jest majętnym człowiekiem i nie potrzebuje Pan pieniędzy od polityki - oki to jak Pan zostanie wybrany niech Pan całą tą wypłatę euro-pOSŁA oddaje na cele charytatywne :)
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 06-04-2014 19:41:18 
Ni więc, kariera Adamka jako polityka to tylko jego sprawa. To skrajny prawicowiec, czy tego nam potrzeba nie wiem. Raczej nie zaszkodzi, zaszkodził by gdyby był jakimś skrajnyn narodowcem typu Giertych.
Niech se robi w tym parlamecie lepszy on niż polskie pazerne świnie typu...

Co do boksu to Panie Tomaszu cóż.
Szkoda ryja i łba, pana obrona jest żałosna i to się źle skończy.

Ale sportowo poproszę rewanż z Cunnem w Polsce, potem z Głazkowem.
W mojej osobistej ocenie jeżeli nie zmieni Pan trenera jest Pan bokserem który zatracił instynkt samozachowawczy. Pana życie Pana zdrowie i kariera.
Gdyby miał pan mózg i chciał tylko zarobić to waki w Anglii powinny przynieść kasę, bo o nią chodzi czy o co?
 Autor komentarza: gemba
Data: 06-04-2014 19:46:34 
kończ już człowieku bo stajesz się żenujący.na co ty liczysz? pasa już nie zdobędziesz chyba że polsatu
 Autor komentarza: tapir
Data: 06-04-2014 19:46:56 
'Walka o polskie interesy w Brukseli..." Chyba o Watykańskie.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-04-2014 19:48:49 
Jak taki majętny i nie startuje do europarlamentu żeby się nachapać, to niech swoją wypłatę przeleje mi na konto. Pierdolenie o szopenie. Może kurwa jeszcze Najman albo Doda wystartują? Jak mnie ta Polska wkurwia, to się w pale nie mieści. I nie piszcie mi, że jak mi się nie podoba, to żebym wyjechał stąd. Nie po to nasi dziadkowie walczyli, żeby teraz takie jaja w tym kraju odstawiano. Albo celebryci w polityce albo kurwy, które tylko chcą ustawić siebie, żonę, syna, bratanka, synowca, etc. Jak tu normalnie żyć?
 Autor komentarza: MrJakub94
Data: 06-04-2014 20:05:03 
"Jak mnie ta Polska wkurwia, to się w pale nie mieści. I nie piszcie mi, że jak mi się nie podoba, to żebym wyjechał stąd. Nie po to nasi dziadkowie walczyli, żeby teraz takie jaja w tym kraju odstawiano. Albo celebryci w polityce albo kurwy, które tylko chcą ustawić siebie, żonę, syna, bratanka, synowca, etc. Jak tu normalnie żyć?"

Dlatego trzeba mądrze wybierać przy tych wyborach, ciekawą opcją dla mnie w tym roku jest start ruchu narodowego (póki co większość to dosyć młode osoby i program ukrócenia wielu "debilizmów" zaproponowali) więc może oni :D
Co do Adamka to nie widzę go w polityce (zwłaszcza w Brukseli), ale skoro jego praca jako boksera dobiega końca to jeszcze trzeba coś w przez te 10-20 lat robić :P
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-04-2014 20:14:26 
To niech zapierdala z taczkami na budowie jak mu się w domu nudzi. Gdyby naprawdę zależało mu na Polakach, to nie pchałby się do europarlamentu tylko np. założył szkołę bokserską. Przynajmniej na boksie się zna, a nie polityki mu się zachciało. Kompleks Witalija czy co? W każdym razie ja nie zagłosuję ani na niego, ani na PiS, PO czy inne partie które media promują.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 06-04-2014 20:16:49 
arpxp

Ale o czym ty z całym szacunkiem pierd...???

Powiedż mi gdzie jet wedle Ciebie inaczej, pierdzielisz jak stary dziad i tyle. wszędzie jest tak samo. W stanach jest inaczej?

Szwarceneger został gubernatowem po tym jak przyznał się do uprawiania grupowego seksu.

Człowieku obudź się wszędzie jest tak samo!!!
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 06-04-2014 20:23:53 
"Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 06-04-2014 19:41:18
"Ni więc, kariera Adamka jako polityka to tylko jego sprawa."

Jaka kurwa jego sprawa? Facet być może będzie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej, a Ty piszesz, że to jego sprawa? Jaja sobie robisz?

"To skrajny prawicowiec, czy tego nam potrzeba nie wiem."

Jaki skrajny prawicowiec? Solidarna Polska, podobnie jak PiS to pobożne lewaki.

@arpxp

Racja.
 Autor komentarza: DQPiczko
Data: 06-04-2014 20:27:25 
@kapitanbomba
Skrajny prawicowiec? Przecież Solidarna Polska to partia lewicowa, która odchyla się w prawo tylko w kwestiach obyczajowych. A prawdziwi prawicowcy, także skrajni jak najbardziej są Polsce potrzebni, tak samo jak i narodowcy, byle nie socjalistyczni. A Giertych w wielu sprawach ma słuszne poglądy.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 06-04-2014 20:28:50 
Pyskaty
To nie głosuj i tyle. Lub co miało by sen, zajmij się polityką i walcz o Polskę.
W czym to problem?
Facet ma swoje przekonania zawsze się z nimi obnosił. Ma do nich prawo, czy nie?
Nie ma bo są inne niż Twoje???
Super. brawo.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-04-2014 20:47:02 
@kapitanbomba

Właśnie w takim myśleniu jest problem. Bo Tobie, jak zdaje się większości Polaków, wydaje się że jak na zachodzie coś działa, to u nas też może być, bo przecież ciągle gonimy zachód. Szkoda tylko że nie gonimy ich w rozwoju gospodarczym, w podejściu do obywatela i zaspokajaniu jego elementarnych potrzeb. Zamiast tego gonimy Arnolda i innych celebrytów, nie tędy droga. Jak już będziemy taką potęgą, jak USA, to przyznam Ci rację, że jeden Adamek, tak samo jak jeden Arnold, nie zrobi żadnej różnicy.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-04-2014 20:48:50 
Poza tym 'nie głosuj' to jest najgorsze, co możesz ludziom radzić. Wtedy oddajesz losy Polski w ręce masy kretynów, niewidzących innych partii poza PO i PiS.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 06-04-2014 20:50:10 
Lubie i szanuje Adamka za dokonania i za zarwane noce, ale w polityce go nie widzę. Facet nie jest wygadany. Jego słownictwo jest ubogie. Nie jest charyzmatyczny, nie porwie luda. Nie widzę go w tej bajce.
 Autor komentarza: Imperator
Data: 06-04-2014 20:51:36 
Mamy demokracje a w demokracji jest tak, że dwóch pijaczków z pod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż dr Prof hab.
 Autor komentarza: Pyskaty
Data: 06-04-2014 20:51:41 
"Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 06-04-2014 20:28:50
Pyskaty
To nie głosuj i tyle. Lub co miało by sen, zajmij się polityką i walcz o Polskę."

Głosował będę, bo jeszcze na szczęście jest na kogo. Chętnie bym się zajął polityką, niestety nie nazywam się Adamek i nie jestem aż tak rozpoznawalny jak on, więc ciężko o dobrą promocję.

"Facet ma swoje przekonania zawsze się z nimi obnosił. Ma do nich prawo, czy nie? Nie ma bo są inne niż Twoje??? Super. brawo. "

Każdy ma prawo do swoich przekonań, ale czy to od razu znaczy, że nadaje się do tego, żeby uprawiać politykę? Jeśli czegoś nie potrafię, to się za to nie biorę!
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 06-04-2014 21:02:36 
Pyskaty

90% posłów w po;skim i światowym parlamencie to no name.
Te 90% posłów i senatorów ma tyle do powiedzenia co nic, ma być i się cieszyć.
Adamek będzie w tych 90%.
A jak czegoś nie umiesz to się naucz i sobie to rób. Nikt ci nie broni.
Nikt nie rodzi się politykiem, wszystkiego można się nauczyć.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 06-04-2014 21:07:07 
arpxp

W Polsce masz bezpłatną edukację a jak ktoś ma trochę determinacji i rozumu to służbę zdrowia.

Sorry możesz sobie biadolić że stany są potęgą ale wole żyć tutaj.
U nas są patologie bo gonimy zachód? A na wschodzie jesct cacy?

Gonimy zachód a tam jest dobrze?
A może zauważyłeś że na naszą sytuację miały wpływ na przykład wojny? Niemcy chyba nie odgruzowywali Państwa przez ostatnie parę lat, umknęło Ci???
Sorry nic do ciebie nie mam. Ale masz tendencję dziadka który ,,za moich casów było i a tam to trawa zieleńsza...
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 06-04-2014 21:08:21 
dobrze ,ze nie kandyduje z SLD,zreszta to dziwne ,ze istnieje partia chocby pokomunistyczna w kraju gdzie komuna mordowala ludzi przez 50 lat,Oleksy czy Miller ,udowodnione,ze byli agentami Moskwy zamiast siedziec w wiezieniu,ktos te kreatury zaprasza do tv,i jakies debile glosuja.w PO Kaminski,kurwa polityczna co juz chyba w 10 partiach byla,zamiast bys opluwany,jest promowany.

Co do Adamka,na pewno nie bedzie glosowal za szerzeniem gejowskiej propagandy w szkolach,nie bedzie za deptaniem wiary w imie ateizmu(na ktorego miejsce wpierdola sie zaraz araby z meczetami jak w niemczech)
 Autor komentarza: MrJakub94
Data: 06-04-2014 21:14:44 
Nie przesadzajmy już tak, jeśli zostanie wybrany to po za własną inicjatywą (której jak zauważacie może nie mieć) będzie realizował wytyczne partii (więc tu wszystko zależy od Ziobry) więc na 100% coś będzie robił :P. Ale ogólnie uważam że nie powinien się pchać do polityki zwłaszcza międzynarodowej. Mógłby jak ktoś pisał wrócić do Polski i spróbować się w polityce samorządowej gdzie lokalnie mógłby wiele zrobić :)
 Autor komentarza: rocky86
Data: 06-04-2014 21:19:19 
Już się tak nie podniecajcie tym, ze Adamek może zostanie europoslem. Przecież ta solidarna polska nie wejdze do EP, a nawet jeśli Adamek zostanie tym deputowany, to co z tego? Przecież go ludzie wybiorą, oddadzą na niego glos, mają do tego prawo, Wy macie prawo zaglosować na kogo innego. W czym problem? Nikt ludzi nie zmusza do głosowania na taką czy inną partię.

Każdy decyduje o tym na kogo chce głosować, Wy też. Ja na Adamka nie zagłosuje, bo to nie moja bajka pod względem politycznym, wartościowym itp., ale np. tekst o Grodzkiej mi się podoba, bo taka z niej kobieta, jak z psa kot.

Jeśli myslicie, że takie rzeczy dzieją sę tylko w PL to jesteście śmieszni, cały świat poltyki działa w ten sam sposób. Ktoś tu powołal przykład Arnolda, który jest wręcz koronnym dowodem na to, ze aktorzy, sportowcy, muzycy itp. często wchodzą do polityki na całym świecie.

Jak ktoś ma ochotę na start, to może sobie założyć partię, zapisać się do partii i startować nikt Wam nie broni.

Co do kariery Adamka, to chętnie obejrzałbym rewanż z Chrisem albo walkę z Diablo w umownym limicie, obie walki bez wyraźnego faworyta i pewnie nieźle by się srzedały.
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 06-04-2014 21:19:31 
Partii najgorszej nie wybrał, mimo sympatii do niego, patrząc z punktu widzenia polskiej racji stanu potrzeba nam fachowców w polityce a nie celebrytów. Jeśli przyczyni się do % odebrania głosów lewackim gnidom to dobrze. Natomiast wiele się w Polsce nie zmieni póki będzie u nas dominować socjalistyczna mentalność ludzi, która prowadzi do samych patologii. Stawianie na przedsiębiorczość ludzi, na wolny rynek, obniżenie podatków, które sięgają połowy wartości pracy - by ludzie sami mogli decydować o swoich pieniądzach a nie urzędnicy, jak przykładowo ta świnia: http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/emerycie-prezes-zus-za-twoja-emeryture-zwiedza-swiat_389593.html
 Autor komentarza: Imperator
Data: 06-04-2014 21:26:57 
narodowiec

Taki knur to śmieje się nam w twarz bo wie, że możemy mu naskoczyć.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-04-2014 21:38:26 
Otworz lepiej prostaku budke z hamburgerami i sie juz wiecej nie kompromituj w ringu i poza nim.Chyba ze to lubisz

ps.Grodzka pomimo ze jest jakiegos rodzaju mentalnym odmiencem,to ma wiecej klasy niz ten wsiok i koltun z Gilowic
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 06-04-2014 21:44:07 
Zwolennik zboczeńców się odezwał.
 Autor komentarza: milek762
Data: 06-04-2014 21:54:25 
nie lubie polityki

i wiem ze to forum bokserskie ale napisze tak
Jak w Polskim parlamencie europejskim sa takie świnie Komunistyczne Marek Siwiec i inni pajace
co przy korycie sa jak świnie to Adamek jest lepszą opcją .
ale w parlamencie europejskim powinni być Ludzie wykształceni np Politolodzy a nie celebryci
pajace w stylu Siwiec czy była żona pazury
a co do boksu szkoda zdrowia niech tomek stoczy pożegnalną ostatnią walkę za dobrą kase i koniec kariery.
aha zgadzam się z w 1oo procentach co napisał nardowiec
 Autor komentarza: xionc
Data: 06-04-2014 21:59:08 
narodowiec - "obniżenie podatków, które sięgają połowy wartości pracy" - podatki w Polsce placa tylko osoby slabe z matematyki, albo ci ktorzy maja tak malo, ze nie robi im roznicy. Przedsiebiorcy uciekaja za granice, specjalisci na kontrakty, a wszyscy - gdzie sie da.

Obnizenie podatkow niewiele pomoze, bo i tak prawie nikt juz ich nie placi.

Pozdrowienia z Dubaju!
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-04-2014 22:07:44 
Fajnie ze adamek nie konczy kariery
Bede sie delektowal widokiem jak kolejny rywal obije mu morde
Ale zabawniejsze bedzie jak wsiok bedzie teraz poniewierany w roznych politycznych polemikach przez taka Grocka,na ten przyklad
Bo nawet przy srednio inteligentnym adwersarzu,tomasz bedzie wygladal jak tlumok

Bodobnie zreszta jak inni pesudo patryjoci,nardowcy i caly ten ograniczony umyslowo chlam
 Autor komentarza: milek762
Data: 06-04-2014 22:08:19 
anderwsky niechce mi si podnosić ciśnienia
ja ty nazywasz Adamka 2 krotnego mistrza Świata prostakiem
ale sam zachowujesz się jak prostak idz sobie z grodzką na piwo z wybrykiem natury byłym oficerem Sb!
 Autor komentarza: Deter
Data: 06-04-2014 22:10:58 
kapitanbomba
W Polsce nie istnieje ani bezpłatna edukacja, ani bezpłatna służba zdrowia.

DQPiczko
Słuszna uwaga. Propaganda zaczyna się od języka. W Polsce najbardziej lewicową partią jest PiS, jednak w ramach manipulacji świadomości mówi się o nich "prawica". Jeden z największych socjalistów w Europie, Adolf Hitler, nie tylko miał słowo "socjalizm" w nazwie swojej partii, ale też realizował postulaty socjalistyczne w praktyce. On również nazywany jest "prawicą", a nawet skrajną.

PS
Każdy demokrata nie ma moralnego prawa głosić, że ktoś nie powinien startować czy być wybranym. W demokracji chodzi o większość, a nie o najlepsze rozwiązania.
 Autor komentarza: Deter
Data: 06-04-2014 22:12:07 
milek762
Bycie mistrzem świata gwarantuje niebycie prostakiem?
 Autor komentarza: nik
Data: 06-04-2014 22:20:11 
Jaki lud tacy politycy co widac takze na tym forum:)
 Autor komentarza: StewartMalutki
Data: 06-04-2014 22:22:00 
"W boksie nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, ale teraz przede mną walką o polskie interesy w Brukseli - stwierdził Adamek. Polski pięściarz zapowiedział, że jeśli zostanie wybrany na europarlamentarzystę, będzie sprzeciwiał się wpływom lobby politycznej poprawności i bronił tradycyjnych wartości."

Jeśli nie przeszkodzi mu bolesna obstrukcja lub aklimatyzacja to brukselka albo nawet Nowy Jork będą stały przed nim otworem ! A potem to już tylko z górki. Dzięki niemu będziemy żyć w zgodzie nawet z marsjanami a potem galaktka czeka rasa predatorów nawet nie będzie na nas polować.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-04-2014 22:29:03 
milek762
Widzialem kilka razy Grodzka w telewizji i pomimo,ze dla mnie jest to osoba w jakims sensie ulomna,to jest napewno elokwentna i inteligenta osoba
Ma prawo zyc tak jak uwaza,jezeli nikogo tym nie krzywidzi
I taki pazerny dwulicowy koltun i prostak jak adamek nie ma jej(jemu) prawa tego zabraniac

A gdyby kiedys doszlo do ich sptkania,w jakims studiu telewizyjnym i polemiki,to stawiam brylanty przeciw orzechom ze odmieniec zniszy prostaka
Bo jest pomiedzy nimi przepasc intelektualna,na niekorzysc tomaszka
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 06-04-2014 22:33:15 
SLD istnieje tylko z glupoty polakow,Palikot to nawet siebie sie wstydzi i swojego nazwiska i debil zmienil na jakis tam ruch milosnikow peknietych odbytow...czy krwawiacych,cos z meskimi zabawami..PO juz 7 lat rzadzi,i obiecywalo wtedy,7 lat temu dogonienie wloch(sa w G7) chocby,ja tu juz kurwa nie chodze do lekarza publicznie,tylo prywatnie,..a znam takiego co zarabia 48 tys mies,i strajkuje,ze na zachodzie maja lepiej i on ma za malo...przy tej skurwysynskiej bandzie Adamek wyglada jak najuczciwszy czlowiek swiata(a wiemy,ze taki nie jest)
 Autor komentarza: karule
Data: 06-04-2014 22:33:40 
Dlaczego jeszcze nie zbanowano tego chama? (andrewsky)

Słoma z butów wystaje, wypowiedzi rodem z rynsztoku, po co on nam tutaj?
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 06-04-2014 22:38:03 
@xionc
"Obnizenie podatkow niewiele pomoze, bo i tak prawie nikt juz ich nie placi."

Ale brednie! Nikt nie płaci podatków to niby skąd rząd i samorządy dysponują miliardami złotych?
Człowieku, nie wypowiadaj się, jak nie wiesz o czym mówisz.
Człowiek na kontrakcie też musi zapłacić ZUS (najczęściej mniejszy niż na etacie) ale za to większy podatek dochodowy (z uwagi że większa kwota jest do opodatkowania). Do tego każdy płaci podatek konsumpcyjny VAT jak coś kupuje. Kupuję np. laptopa za 2460 - 2 tys. dostaje sprzedawca (pośrednicy itd) a aż 460 z tego zgarnia państwo. Potem te pieniądze idą na takie bzdury jak portal dla bezdomnych za 50 milionów złotych, którego nikt nie odwiedza: http://www.deon.pl/wiadomosci/komentarze-opinie/art,694,empatia-za-50-milionow.html

Co to za rozwiązanie wyjazd do Arabów/Anglii? Jesteśmy u siebie i u nas powinniśmy zarabiać godziwie a nie musieć wyjeżdżać. Póki będzie panować socjal, zachodu nie dogonimy.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-04-2014 22:46:22 
karule
ty jestes tym od herbatki w zachrystii z tomaszem?
 Autor komentarza: Deter
Data: 06-04-2014 22:53:42 
@xionc
"Obnizenie podatkow niewiele pomoze, bo i tak prawie nikt juz ich nie placi."

No to pojechałeś po bandzie.
Budżet zakłada około 275 miliardów wpływu w ciągu roku. Skoro realnie mamy 36 milionów Polaków, to wychodzi średnio 7600 zł na rok, czyli około 635 zł. Średnio polski podatnik płaci do skarbu państwa 635 złotych.

@narodowiec
Zgadzam się. Narodowcy o ile mają wolnorynkowe postulaty, są rozsądną przyszłością. Chyba jedyna obecnie frakcja, która zaprowadziłaby porządek na Wileńszczyźnie i przestała oczy mydlić o Wołyniu 1943.
 Autor komentarza: Deter
Data: 06-04-2014 22:54:37 
Te wyliczenia, czyli 635 zł to oczywiście miesięcznie.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 06-04-2014 23:27:13 
@Deter

o jakim porzadku mowisz na Wielszczyznie...chodzi Ci o Wilno i wilenskie tereny,co oczywiste miasto tak samo polskie jak Lwów,z mniejszoscia polska i pochodzenia polskiego okolo 50-60% ,mowisz o odebraniu swojego ?...realnie mamy wedlug spisu 38 milionow z kawalkiem.
 Autor komentarza: Kadej
Data: 06-04-2014 23:29:59 
Bez przesady Adamek wbrew pozoro, jakiś głupi nie jest, ale do polityki kompletnie się nie nadaje. Nie ma charyzmy, nie zna się na tym i nie mieszka od paru lat w Europie. Oby mu to nie wypaliło.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 06-04-2014 23:42:35 
hehe przynajmniej wypowiedzial sie konkretnie co do grodzkiego :DDDDDDDDDDDDDDDD
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-04-2014 23:45:29 
Najlepiej opisał to
arpxp
Dlatego dziadostwo jest że byle kogo do polityki pchają.
Prawie 3 mil polaków z polski pojechało.
Dzisiaj z jednych wywiadów adamek powiedział coś że wkracza w biznes aż bym mało co udławiłbym się obiadem a fe panie Adamku jak tak można to polityka czy bisnes?
Pśia mać z góralem straciłem szacunek do niego całkowicie poza aspektem sportowym.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-04-2014 23:45:50 
Witaj Legia.
 Autor komentarza: Deter
Data: 06-04-2014 23:47:05 
werwoolf
38 milionów z kawałkiem mamy zameldowanych ludzi w Polsce. Realnie mamy 36 milionów - przecież 2,5 miliona wyemigrowało. W 2050 roku będzie nas 31 milionów, a 2100 będzie już tylko 15 jeśli nie stanie się nic co odwróci ten trend.

Odzyskanie Wilna to kwestia najbliższych 20 lat przy mądrej polityce USA i Rosji - do tego czasu UE nie będzie, nie będzie również absurdalnej myśli Giedroycia, że wolna Ukraina jest do czegokolwiek Polsce potrzebna.
Obecnie koniecznie trzeba siłą wymusić od Żmudzinów, którzy niesłusznie uważają się za Litwinów, o respektowanie wszystkich prawa mniejszości - jako minimum oczywiście.


PS
W Wilnie mieszka około 16% Polaków.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-04-2014 23:48:59 
Zresztą zaczyna się sezon ilu jeszcze wyjedzie?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 06-04-2014 23:51:20 
Kadej
Veto!
Adamek swietnie nadaje sie do polityki
Jest falszywym,pazernym,dwuclicowym kretaczem bez cienia poczucia wstydu
Czyli ma wszystkie potrzebne cechy polityka XXI wieku

Przyklad
uderza w tony narodowo-katolicko-patryjotyczne
A od lat mieszka za granica,gdzie placi podatki.Zdarzalo mu sie wychodzic do ringu pod flagami polska i amerykanska.Obecnie czeka na paszport USA...
Pewnie dlatego polscy "narodowcy" i "patryjoci" tak go kochaja
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-04-2014 23:53:26 
andrewsky
Słuszna uwaga.
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-04-2014 23:57:05 
No i ten Ziobro ha ha rozdupcyli system tak jak archiwum X
 Autor komentarza: Faraon
Data: 06-04-2014 23:58:49 
Krakowska prokuratura x i na ślasku Adamka już wysmiewają on nie ma cienia szans w polityce jaki z niego autorytet?
 Autor komentarza: narodowiec
Data: 06-04-2014 23:58:51 
@Deter niestety nie wszyscy mają poglądy wolnorynkowe na kwestie gospodarcze a bardziej socjalistyczne, z pewnością moje różnią się od organizacji Ruch Narodowy w znacznej części kwestii.
Ciekawe masz poglądy odnośnie Wileńszczyzny, myślę, że nie będzie to takie proste, ale jeśli się da to nie należy rezygnować z odzyskania co nasze, a w szczególności Lwowa, a nie bić się z Ruskimi o Krym dla Ukrainy jak ci durnie z PO, PiS itd.
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 07-04-2014 00:05:35 
@ Deter
w tv historia ,na publiczne tv sie powoluje,ze w wilnie i wilenskim jest tyle pochodzenia naszego...co do szacunkow to dobrze je znam polska chyba w przyroscie naturalnym jest 210 na 220 panstw na swiecie...wymieramy niestety...co do 3 pierwszych uniwersytow zalozonych w Polsce to byl Krakow,Lwow,Wilno,wszystkie zakladane przez naszych krolow...no to jest smieszne,ze Litwini gnoja nasza mniejszasc w ich(naszym) kraju,gdzie nas jest 38 ich 3 miliony niecale chyba,a nasz rzad to jakias farsa...warto przypomniec ,ze Moldawia byla przez kilka stuleci zalezna od nas ,a w zasadzie to byla Polska i i mielismy porty nad Morzem Czarnym,z palmami :P pzd
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 07-04-2014 00:27:55 
Deter
Unia Europejska,pomimo ze niedoskonala to najlepsze co udalo stworzyc sie na terenie Europy od czasow upadku imperium rzymskiego
Po jej upadku nastanie ponowne sredniowiecze w europie
Ciesze sie jednak ze ja,moje dzieci i wnuki nie bedziemy tego swiadkami
 Autor komentarza: nik
Data: 07-04-2014 00:30:39 
"Autor komentarza: Deter

Data: 06-04-2014 22:53:42

@xionc
"Obnizenie podatkow niewiele pomoze, bo i tak prawie nikt juz ich nie placi."

No to pojechałeś po bandzie.
Budżet zakłada około 275 miliardów wpływu w ciągu roku. Skoro realnie mamy 36 milionów Polaków, to wychodzi średnio 7600 zł na rok, czyli około 635 zł. Średnio polski podatnik płaci do skarbu państwa 635 złotych.


Jakim cudem 36 milonow? a dzieci, mlodziez, studenci, bezrobotni, niepelnospawni, emeryci , ich tez wiliczasz? Podziel t 36 milonow przynajmniej na pol a pozniej odejmij jeszcze duuuzy kawal...
 Autor komentarza: polrex
Data: 07-04-2014 00:31:11 
Adamek przez osstatnie lata wypowiadal tylko wkólko 3-4 zdania,

"jak sie kasa bedzie zgadzala to bede sie bil"
"jak Bóg da zdrowie"
"w boksie trzeba miec twarde jaja"

widac bylo na konferencji prasowej ze stal jak manekin,
jak tylko dziennikarze chcieli zadac mu pytanie to od razu Ziobro albo "buldog" wychodzili przed szereg i mówili za Adamka jakby byl niedorozwiniety
 Autor komentarza: nik
Data: 07-04-2014 00:33:04 
"Autor komentarza: andrewsky

Data: 07-04-2014 00:27:55

Deter
Unia Europejska,pomimo ze niedoskonala to najlepsze co udalo stworzyc sie na terenie Europy od czasow upadku imperium rzymskiego
Po jej upadku nastanie ponowne sredniowiecze w europie
Ciesze sie jednak ze ja,moje dzieci i wnuki nie bedziemy tego swiadkami "


Nie badz taki pewien bo BloodyMir moze te plany ci pokrzyzowac a samo machanie szabelka na ruskich nie wystarczy.
 Autor komentarza: nik
Data: 07-04-2014 00:35:01 
"Autor komentarza: polrex

Data: 07-04-2014 00:31:11

Adamek przez osstatnie lata wypowiadal tylko wkólko 3-4 zdania,

"jak sie kasa bedzie zgadzala to bede sie bil"
"jak Bóg da zdrowie"
"w boksie trzeba miec twarde jaja"

widac bylo na konferencji prasowej ze stal jak manekin,
jak tylko dziennikarze chcieli zadac mu pytanie to od razu Ziobro albo "buldog" wychodzili przed szereg i mówili za Adamka jakby byl niedorozwiniety "


ty to pewnie bys tam brylowal, az dziw bierze ze do tej pory tego nie zrobiles...
 Autor komentarza: nik
Data: 07-04-2014 00:36:42 
"Autor komentarza: Faraon

Data: 06-04-2014 23:58:49

Krakowska prokuratura x i na ślasku Adamka już wysmiewają on nie ma cienia szans w polityce jaki z niego autorytet? "A jakim autorytorytetami sa nasi politycy?buahahahahahahahahahahahabuahahahahahahahahahahaha
 Autor komentarza: arpxp
Data: 07-04-2014 00:42:53 
Adamek w wywiadzie stwierdził że "ma świadomość, że w polityce jest nowy" i że "za gospodarkę brać się nie będzie, bo się na niej nie zna".


No to pytanie do zwolenników Adamka w parlamencie europejskim - na chuj się on tam pcha?
 Autor komentarza: Deter
Data: 07-04-2014 00:57:07 
nik
"a dzieci, mlodziez, studenci, bezrobotni, niepelnospawni, emeryci , ich tez wiliczasz?"
A to nie są ludzie i ich się nie wlicza?

andrewsky
Podaj mi chociaż jeden plus UE.

arpxp
A Ty co rano do pracy po co idziesz?

werwoolf
Co innego Wilno, co innego rejon, a co innego okrąg.
Fakt - wymieramy, dlatego w przyszłości będą stosowne kroki żeby to odwrócić.

narodowiec
Giedroyc to samo zło.
 Autor komentarza: nik
Data: 07-04-2014 01:08:05 
"


Autor komentarza: Deter

Data: 07-04-2014 00:57:07

nik
"a dzieci, mlodziez, studenci, bezrobotni, niepelnospawni, emeryci , ich tez wiliczasz?"
A to nie są ludzie i ich się nie wlicza?
"a jakim cudem oni placa podatek dochodowy??
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 07-04-2014 01:12:03 
Deter
Tak UE nie ma zadnyvh plusow.Dlatego wiekszosc krajow europejskich i nie tylko(Turcja)chce,albo chcialaby do niej nalezec
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 07-04-2014 01:15:21 
nik
Putin jest za krotki dla UE.On o tym wie.Bo to nie glupi facet
Wojna w europie nam nie grozi,bo to sie nikomu nie oplaca
A ruscy to moga terroryzowac co najwyzej tych cykorow z ukrainy i tyle
 Autor komentarza: Deter
Data: 07-04-2014 01:15:53 
nik
To nie cud, ale realna gospodarka.
Podatki, nie tylko dochodowe ale każde, płaci zawsze konsument. Podatek jest zawsze wliczany w koszty przedsiębiorstwa. Jeśli zdrożeje mąka, to zdrożeje chleb. Tak samo jeśli jest wyższy podatek, to również drożeje. Dla realnej gospodarki nie ma różnicy jakie jest źródło kosztów, ponieważ zawsze jest on rekompensowany ceną produktu.

Po drugie - wpływy do budżetu to nie tylko podatek dochodowy, z niego akurat idzie do budżetu mniej niż wynoszą odsetki za dług publiczny.
 Autor komentarza: Deter
Data: 07-04-2014 01:19:28 
andrewsky
Trudno się rozmawia kiedy ja o coś pytam, a Ty nie odpowiadasz.
Ponadto teza, że wartość jest równoważna z chęcią jest fałszywa. Z faktu, że ludzie coś chcą, nie oznacza, że będzie to dla nich dobrze.
Raz jeszcze pytam - podaj mi jeden plus.

Jeśli chodzi o Putina.
Wojna czasami się opłaca, a czasami się nie opłaca. Kiedy będzie opłacalna, to ona nastąpi. Mówienie, że Putin jest za krótki na UE... to nadal mówienie. Co za różnica czy jest krótki, czy nie, skoro chciał Krym i ma Krym?
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 07-04-2014 01:31:09 
Deter
UE to cos wiecej niz "plusy".To wspolne wartosci,prawa,cos co wykracza poza przyziemne "plusy" i "minusy".Przynajmniej dla mnie
Plusow moglbym podac wiele.Tylko ze,to Ty je nazwiesz minusami
Np.Powiem ze nie ma granic w obrebie krajow szengen,a ty powiesz ze to zle bo przestepcy moga sie swobodnie przemieszczac.lub cos w tym stylu
Jest juz pozno i nie mam ochoty wdawac sie w tego typu nonsensowene dyskusje z kims komu marzy sie odzyskanie Lwowa i Wilna
I co bys wtedy zrobil wysiedlil stamtad mieszkancow i zasiedlil Polakami z Wroclawia,a kto by za to zaplacil

Krym to nie UE,historycznie to nawet nie Europa
Jak ukraincy nie chcieli bronic swojego terytorium,to UE miala to zrobic w imie czego?

Mozliwe ze Putin chcialby odzyskac Estonie i lotwe.Zobaczymy czy sie odwazy
Ja watpie
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 07-04-2014 01:35:23 
Sciagawka dla brata admka zeby wiedzial jak wiecej dziabnac
A oto i 10 najpopularniejszych trików, które według Migalskiego europosłowie stosowali, by wyrwać z Parlamentu Europejskiego dodatkowe pieniądze.

1. Wyłudzanie eurodiet i podwojenie dochodu

Dochody posłów w Brukseli to nie tylko pensja (7,6 tys. euro). Są jeszcze diety za obecność w europarlamencie. Ponad 300 euro za dzień. Ale co, jeśli komuś nie chce się siedzieć na nudnych spotkaniach od rana do wieczora? Wystarczy złożyć podpis na liście obecności między godzinami 7 a 22. Migalski opisuje mechanizm: poseł w poniedziałek dociera do Brukseli przed 22, żeby zdążyć z podpisem, w kolejnych dniach zagląda do europarlamentu tylko po to, żeby złożyć autograf, a w piątek po podpisaniu listy z samego rana - może już urwać się z powrotem do Polski. Zysk? Ponad 1500 euro tygodniowo.

"Jeśli skrupulatnie się policzy, to za dwadzieścia kilka dni pracy można miesięcznie dostać właściwie drugą pensję (i to już bez opodatkowania). Skoro więc ktoś mówi o zarobkach europosłów, to winien raczej operować liczbą około 12 tysięcy euro miesięcznego czystego przychodu" - przekonuje Migalski.

2. Oszukiwanie przy wynajmie mieszkań

Diety poselskie powinny być przeznaczane przez europosłów na jedzenie i wynajem mieszkań bądź hoteli w Brukseli. Polacy według Migalskiego wiodą jednak prym w oszczędnościach w tej kwestii. Nie jest niestety tak, że oszczędzają, aby mniej pieniędzy podatników szło na ich wydatki. Zależy im na tym, aby więcej środków zostało w ich portfelach. Dlatego wynajmują jedno mieszkanie w kilka osób, choć są - jak twierdzi polityk - i tacy, którzy wbrew przepisom obowiązujących w Parlamencie Europejskim, sypiają w swoich biurach.

"Biura w Brukseli składają się z dwóch pokojów - jeden jest przeznaczony dla asystentów i stażystów, a drugi dla MEP-a (Members of European Parliament - przyp. red.). Ten drugi wyposażony jest w cały niezbędny sprzęt biurowy, ale także w łazienkę z prysznicem i kozetkę, na której spokojnie można się wyspać. To właściwie małe mieszkanie, więc rozumiem, że niektórych mogło kusić, by się tam od czasu do czasu przespać" - opisuje Migalski.

3. Przekręty na "kilometrówkach" i tzw. brejk

Jednym z najlepszych dodatkowych źródeł dochodów parlamentarzystów z Brukseli były wszelkiego rodzaju rozliczenia kosztów ich przejazdów. Za każdy przejechany prywatnym samochodem kilometr europosłom zwracano 49 eurocentów. Według Migalskiego nawet po odliczeniu faktycznych kosztów (benzyna) na jednym kursie można było zarobić nawet kilka tysięcy złotych. Jeśli zaś dojeżdżało się tak do Brukseli co tydzień, przez całą pięcioletnią kadencję - można by uzbierać od 700 do 800 tys. zł.

Choć to nie są jeszcze rekordowe kwoty, jakie można było odłożyć na boku. Europosłowie w tygodniu pracy mogą bowiem zrobić sobie tzw. brejk. Jadą do Belgii w poniedziałek, we wtorek wracają do Polski, w środę znowu wyruszają w podróż do Brukseli, a w czwartek albo piątek wracają do kraju. Za wszystkie te podróże tam i z powrotem płacił oczywiście PE (49 eurocentów za kilometr). Najbardziej zdeterminowani i wytrwali mogliby przez kadencję zarobić w ten sposób ok. 1,5 mln zł.

Ten strumień dodatkowych pieniędzy został jednak nieco przykręcony 2,5 roku temu, gdy przewodnictwo w PE po Jerzym Buzku objął socjalista Martin Schulz. Jego decyzją system "zastąpiono" ryczałtem uzależnionym od odległości kraju europosła od Brukseli. Nadal są to jednak bardzo atrakcyjne stawki.

4. Gimnastyka przy rozliczaniu faktur za benzynę

W jaki sposób europosłowie udowadniają, że w ogóle podróżowali własnym autem? Początkowo w PE wymagano jedynie rachunku z jakiejkolwiek stacji benzynowej (za zakup paliwa bądź posiłku) znajdującej się na trasie podróży. Według Migalskiego jego koledzy wyjeżdżali 100 km poza Brukselę, aby zdobyć paragon ze stacji benzynowej, a po powrocie deklarowali, że odbyli podróż na trasie Bruksela-Warszawa-Bruksela. W międzyczasie przepisy zostały zaostrzone i urzędnicy zaczęli wymagać przedstawienia rachunku ze stacji benzynowej z początku i końca trasy. Ale i z tym pomysłowi politycy uporali się.

- Sposobem na obejście tego wymogu było zatrudnienie asystenta, który w kraju pochodzenia MEP-a musiał wyjeżdżać jakieś trzysta kilometrów w kierunku Belgii i tam kupować paliwo lub posiłek na stacji benzynowej - pisze Migalski.

5. Podróżowanie jednym samochodem - rozliczanie kilku

Kolejny sposób to wyjazdy eurodeputowanych do Brukseli jednym samochodem. Co w tym złego? Nic, tyle że potem każdy z nich rozlicza podróż tak, jakby podróżował własnym autem. Wystarczy, że jeden z nich ma rachunek za benzynę z danej stacji, a inni kupili na niej tylko posiłki. Wszystkie te paragony są podstawą do oddzielnego rozliczania przejazdu.

6. Noclegi w hotelach, których nie było

150 euro na hotel dostawali europosłowie do połowy kadencji - jeśli ich podróż do Brukseli miała ponad tysiąc kilometrów. Proceder polegał na tym, że wybierali najtańszy zajazd lub motel przy trasie, w którym nocleg często kosztował w granicach 30 zł. Płacili, brali fakturę, ale tak naprawdę nie nocowali w nim. Przedstawiali potem skromny rachunek, a różnicę zatrzymywali dla siebie.

Niedawno jednak przepisy zmieniono i dopłaty do hoteli przysługują już tylko zaawansowanym wiekowo i schorowanym eurodeputowanym. "Ze zmiany przepisów niezadowoleni byli nie tylko eurodeputowani, ale także - a może nawet przede wszystkim - hotelarze. Wszak stracili idealnych klientów - płacących i nawet niewchodzących do pokoju" - ironizuje Migalski.

7. Walka o "hona"

Według Migalskiego udział w programie Miles & More to jedna z tych rzeczy, która najczęściej zajmuje uwagę europosłów. Wszystko dlatego, że latający za pieniądze europarlamentu, dzięki programowi lojalnościowemu, mogą zdobyć przywileje nieosiągalne dla zwykłych pasażerów. Jeśli uzbiera się wystarczającą liczbę punktów, można liczyć nawet na to, że specjalna limuzyna będzie ich wozić aż pod samo wejście do samolotu. Do tego dochodzi salonik VIP na lotnisku z alkoholem i wykwintną kuchnią. Kiedyś, gdy PE dawał posłom określoną kwotę na przeloty - posłowie albo latali tanimi liniami, albo decydowali się na podróże samochodem tak, by zaoszczędzić jak najwięcej. Teraz, gdy ryczałty zostały zlikwidowane, zdarza się, że poseł wybiera mniej dogodne połączenie tylko po to, by lecieć linią lotniczą, która uczestniczy w programie Miles & More.

"Pytanie najważniejsze - czy masz już hona? Co to jest hon? Najwyższa klasa w systemie Miles & More, czyli coś, co upoważnia do korzystania z salonu VIP i wszystkich udogodnień wynikających z podróżowania już nie tylko klasą biznes, ale first klasą" - wyjaśnia Migalski.

8. Pieniądze nie tylko za zagraniczne podróże

24 tys. kilometrów rocznie - to limit podróży po własnym kraju, za który posłowie również dostają zwrot 49 eurocentów za kilometr. "Trzeba się namęczyć, by wykorzystać go w całości" - przekonuje Migalski.

9. Wizyta na Wiejskiej, a pieniądze z Brukseli

Czasem 300 euro deputowany do Parlamentu Europejskiego może zdobyć, nawet nie wybierając się do Brukseli. Wystarczy, że odwiedzi polski Sejm, gdy obraduje w nim komisja ds. Unii Europejskiej i złoży swój podpis na liście obecności.

10. Potężne środki na asystentów

Aż 20 tys. euro miesięcznie każdy z europosłów dostaje na zatrudnienie asystentów. Do tego dochodzi ponad 4,5 tys. euro na biura. Według Migalskiego stałą praktyką jest zatrudnianie w ich miejsce pracowników własnej partii. Dzięki temu rozwiązaniu lojalny polityk utrzymuje administrację własnej organizacji, gdyż taki "asystent" tak naprawdę nie pracuje dla niego, ale właśnie dla partii, która wysłała go do Brukseli.

Migalski zwraca uwagę, że miesięcznie poseł ma do rozdysponowania w ten sposób blisko 100 tysięcy złotych. "To ogromna suma i - jeśli się ją dobrze zagospodaruje - można być szefem małego think tanku lub fabryczki. Ja na przykład mam dziesięciu asystentów. Choć są i tacy polscy europosłowie, którzy mają ich dwa razy więcej (czasami aż tylu, że nie znają dokładnej liczby)" - przyznaje w swojej książce.

Polski kwestor: "Radzimy sobie z nadużyciami"

O opisywane przez Migalskiego nadużycia zapytaliśmy europosła Bogusława Liberadzkiego, który jest również kwestorem w PE. Zajmuje się wszelkimi kwestiami finansowymi i administracyjnymi dotyczącymi posłów. - Książki Migalskiego nie czytałem i nie zamierzam czytać. On nie wpisał się merytorycznie w prace europarlamentu, ale lubi plotkować - komentuje Liberadzki. - Oczywiście były przypadki nadużyć, ale walczymy z nimi. Kontrolujemy posłów i przestrzegamy ich przed niewłaściwym zachowaniem. Były też takie przypadki, gdy po prostu żądaliśmy zwrotu niesłusznie pobranych pieniędzy - zapewnia polski kwestor.

Europoseł Migalski mandat do tak krytykowanego przez siebie Parlamentu Europejskiego zdobył w wyborach w 2009 r., startując z list Prawa i Sprawiedliwości. Potem zaangażował się w tworzenie partii Polska Jest Najważniejsza, a obecnie o reelekcję ubiega się już z list Polski Razem Jarosława Gowina. Dzięki europarlamentowi, na którym w swojej książce nie zostawia suchej nitki, tylko w latach 2009-2012 odłożył ponad 1,3 mln zł (dane wg najnowszych dostępnych oświadczeń majątkowych)
 Autor komentarza: Deter
Data: 07-04-2014 01:46:22 
andrewsky
Jeśli coś wykracza poza plusy i minusy, to formalnie wartościowanie jej jest pozbawione sensu - Ty jednak to robisz popadając w logiczną sprzeczność.

Strefa Schengen nie wymaga Unii Europejskiej. Po prostu nie jest potrzebna i nie wynika z niej. Można otwierać granicę bez UE.
Piszesz że plusów "możesz podać wiele". Dość specyficznie tę możność eksponujesz... i nie podajesz prawie nic.
Kolejna rzecz. W geopolityce marzenia są nie liczą - tutaj chodzi o chłodną kalkulację. Lwów i Wilno powrócą w formie konfederacji ponieważ taka będzie geopolityczna sytuacja, oraz decyzje ponad nami.
Pomysł z wysiedleniami jest absurdalny, tak samo z dopłatami. Problem w tym, że ludzie współcześnie nie rozumieją na czym polega gospodarka więc wydaje im się, że dopłaty są konieczne by jakiś region prosperował.
Raz jeszcze powtarzam. Żadne wysiedlenia, żadne dopłaty, żadne wojny.

Jeśli chodzi o Krym.
Unii Europejskiej jest na rękę słaba lub podzielona Ukraina.

Putin nie potrzebuje ani Estonii ani Łotwy.
Nie chodzi o żadną odwagę, to jest polityka a nie skok na bandżi. Opłaca się - to się coś robi, nie opłaca się, to się nie robi.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 07-04-2014 01:50:43 
Deter:

"Budżet zakłada około 275 miliardów wpływu w ciągu roku. Skoro realnie mamy 36 milionów Polaków, to wychodzi średnio 7600 zł na rok, czyli około 635 zł. Średnio polski podatnik płaci do skarbu państwa 635 złotych (miesięcznie)"

A bud'żet ZUS-u? A bud'żety lokalne?

Na rodzinę miesięcznie jak nic wychodzi -4500PLN.

A to i tak niewiele w porównaniu do straty w dłuższym przeciągu czasowym. Przecież podatki wykańczają wzrost gospodarczy ( przy 10% rocznie, za 10 lat mielibyśmy 2 razy tyle towarów ), przecież państwowe emerytury zniszczyły rodzinę pokoleniową przez co wymieramy, zamieniając się przy okazji w naród staruchów.
 Autor komentarza: Deter
Data: 07-04-2014 01:56:35 
Benio
Ja policzyłem tak - wpływ do budżetu państwa całościowo, no i podzieliłem to przez liczbę mieszkańców.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 07-04-2014 02:08:45 
Deter,

wiem, a ja wspominam o reszcie, bo ktoś wcześniej palnął, że podatków prawie już nie płacimy. Rzuciłem okiem na datę, czy przypadkiem przez ostatnie 20 lat nie byłem w śpiączce, ale nie.

Ktoś tu jeszcze palnął, że każdy ma prawo startować czy głosować na kogo chce. Nie, nie ma takiego prawa. Jest takie lewo. Masz lewo startować w plebiscycie na zarządcę niewolników i masz lewo głosować na pana, który ma cię pilnować i doglądać. Natomiast nikt nie ma prawa wybierać komuś pana, albo ubiegać się o stanowisko posiadacza ludzi, którzy posiadani być nie chcą.
 Autor komentarza: Deter
Data: 07-04-2014 02:14:13 
Benio
Wymagasz od ludzi żeby zrozumieli absurdalność demokracji - masz za duże wymagania :)

A teraz spadam spać, trzymaj się :) dobranocka
 Autor komentarza: Homer
Data: 07-04-2014 03:22:12 
adamek, straciłeś resztki szacunku, w oczach ludzi racjonalnych i rozumnych...
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 07-04-2014 04:40:02 
Wlasnie ogladal ojciec adamk w programie minela 20, i musi ojciec powiedziec ze tak jak w boksie mial ksywe goral to w polityce chyba bedzie mial forrest gump, zaprezentowal sie tragicznie
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 07-04-2014 07:40:40 
Adamek zyjacy w Stanach chce miec wplyw na ludzi zyjacych w Europie. To dziwne, skoro wyjechal to niech probuje swoich politycznych sil za granica, z taka postawa mala szansa, bo wedlug jego religi to jak ktos gej to jest chory i zboczony, tylko dlaczego pan Adamek tego glosno w USA nie wypowiada? Nie mam dla niego szacunku jako czlowieka, wyjechal dla kasy i teraz dla kasy chce do parlamentu tylko po co te farmazony. Skrajny prawicowiec, troche straszne poglady, ciekawi mnie jego poglad na temat Inkwizycji, pewnie robili to dobrzy ludzie bo przeciez w obronie jedynej wiary te spalenia sie odbywaly. By byc dzialaczem trzeba umiec pracowac glowa a nie piesciami.
 Autor komentarza: batledarf
Data: 07-04-2014 08:55:46 
Grzywa polecam
http://www.wydawnictwowektory.pl/product.php?id_product=5
 Autor komentarza: rumburak
Data: 07-04-2014 09:22:31 
Jak lubiłem jego walki ,tak teraz nie mogę na niego patrzeć...ma poparcie ojca dyrektora więc całe radio będzie na niego głosować!
 Autor komentarza: tapir
Data: 07-04-2014 09:39:10 
Najgorsze, że nikt mu nie powie jak bardzo się kompromituje w oczach większości kibiców i nie tylko kibiców. Wstyd dla Polski tylko i nic więcej z jego nominacji wyniknie.
 Autor komentarza: polrex
Data: 07-04-2014 12:08:42 
Nikt mi nie powie ze Adamek to HW :-)
no chyba ze dr ojciec dyrektor Tadeusz mnie przekona
 Autor komentarza: polrex
Data: 07-04-2014 12:15:14 
polrex

widac bylo na konferencji prasowej ze stal jak manekin,
jak tylko dziennikarze chcieli zadac mu pytanie to od razu Ziobro albo "buldog" wychodzili przed szereg i mówili za Adamka jakby byl niedorozwiniety "

nik//


"ty to pewnie bys tam brylowal, az dziw bierze ze do tej pory tego nie zrobiles..."


Jezeli pchalbym sie do europarlamentu po 60.000zl miesiecznie (z dietami) to napewno przygotoalbym sie na powiedzenie kilku zdan,

Kurski z Solidarnej Polski to bardzo dobry propagandzista i byly dziennikarz, mógl przygotowac Adamka na 10 najbardziej prawdopodobnych pytan,

1. Kiedy dostal pan oferte od SP?


ale widocznie proby wyszly niezadawalajaco, wiec jego nowy trener podjal sluszna decyzje,
ROger móglby sie uczyc od Kurskiego , hehe
 Autor komentarza: polrex
Data: 07-04-2014 12:22:21 
Kurski jak wybitny trener powoli wpuszcza Adamka na salony, hehe,
taka konferencja prasowa na zywo moglaby spalic nowego kndydata,

Adamek powinien teraz szybko zaangazowac jakiegos redaktora zeby napisal mu autobiografie,

no i przed 25 maja nie puszczac samego Adamka do telewizji, do TVN24 , bo palnie jakas glupote i bedzie spalony,
Adamek tylko w duecie z Ziobro lub tercecie z Kurskim i Ziobro
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 07-04-2014 16:42:46 
Grzywa

ale glupie porownanie z Inkwizycja....woow

TYLKO PRAWICA! Ale oczywiscie poparta logika a nie religijnymi motywami....
 Autor komentarza: Krzyzak
Data: 08-04-2014 01:40:27 
Ma racje Adamek z tą Grodzką. trzeba szanować nature w każdy sposób bo człowiek dąży do samozniszczenia
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.