CZIU ZGADZA SIĘ Z BRADLEYEM: MANNY STRACIŁ GŁÓD

Dawny wielki mistrz kategorii junior półśredniej, a dziś członek Galerii Sław Boksu i trener Kostia Cziu (31-2, 25 KO) zgadza się ze słowami Tima Bradleya (31-0, 12 KO), który uważa, że Manny Pacquiao (55-5-2, 38 KO) stracił głód boksu i nie jest już tym samym zawodnikiem, jakim był jeszcze parę lat temu.

BRADLEY: MUSZĘ WYGRAĆ REWANŻ! >>>

- Zgadzam się z tym, co powiedział Timothy. Manny odczuwa już głodu boksu. Kiedy tego nie ma, nie walczysz już na swoim najwyższym poziomie. Ja sam to przeszedłem. Straciłem głód, bo osiągnąłem wszystko w sporcie i nie byłem już w stanie zmuszać się do najwyższego wysiłku - mówi 44-letni Rosjanin, którego w 2005 roku na emeryturę odesłał Ricky Hatton.

- Właśnie o to chodzi. Manny Pacquiao był znakomity. Stał się legendą ringu, ale stracił głód. Być może porażka z rąk Bradleya pomoże mu odzyskać choć część tego głodu, ale tego nie wiemy. Timothy wciąż jest młody i ma przed sobą kolejne cele, a Manny może tylko zechcieć udowodnić, że wciąż jest najlepszy - kończy Cziu, który nie widzi faworyta w rewanżowej walce, która odbędzie się za tydzień.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Future
Data: 06-04-2014 08:57:31 
Jak to jest ze Many zapewnia wszystkich że dalej jest tym samem bokserem o tych samych poglądach czujący ten sam głód a zawsze się znajdzie ktoś kto uważa że jest inaczej tak chodzby potrafił czytać w ludzkich myślach . Skro many mówi że jest dalej głodny zwycięstw to ja mu wierze , fakt faktem może stracił troche na sile uderzenia ale to nie oznacza że jest wypalony czy coś , po za tym kiedy on ostatio przegrał walke nie licząc oszustwa 100 lecia z walka z Bradleyem i Lucky Punchem z Marquezem ? Ci wszyscy specjalisci ktozi twierdzą ze to juz koniec Manego to się nie znają na boksie najwidoczniej , nawet jak przyjdzie dzien w którym faktycznie Many bedzie juz wypalony to i tak będzie dalej wygrywał , szkoda że świat się nastawił tak że many musi znokautować aby być uznanym za zwycięzce tak chodzby nie miał prawa do 12 rundowych wygrań na punkty
 Autor komentarza: milek762
Data: 06-04-2014 12:12:20 
Lubie i Szanuje pacmana to legenda Boksu ale nie wiem czy po przypadkowym ale jednak ciężkim nokaucie jest tym samym zawodnikiem. jeśli wygra z Z dobrym Bradleyem a do tego w przekonywającym stylu to dalej uważam go to byłby najtrudniejszym z najtrudniejszych rywali dla pyskatego Floyoda.
jednak Bradley niewygodny rywal ale wierze że Pacman da rade.

wiem że to przeszłość ale Maywether robił co mógł wymyślał testy antydopingowe itp żeby uniknąć walki
Pacmanem z przed walki z Marqezem gdzie Pacaman był w wybornej formie.
 Autor komentarza: BlacK1111
Data: 06-04-2014 12:18:43 
Pac miał po prostu bardziej wymagających rywali których nie ubił przez ko/tko stąd ta cała histeria ze nie jest juz tym samym bokserem. Ostatnie walki Paca:

Margarito - twardziel
Mosley - nie był to już ten sam Mosley co kiedyś ale facet też nigdy nie został znokautowany
Marquez - świetny pięściarz bez porażki ko/tko
Rios - Pac rozmontował go zupełnie ale facet ma łeb z kamienia
Bradley - wał w pierwszej walce ale to też bardzo dobry zawodnik

Mówienie że Pac się skończył to jakieś bzdury
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.