GARCIA: MAIDANA MA STYL NA POKONANIE FLOYDA

Robert Garcia wierzy, że jego podopieczny Marcos Maidana (35-3, 31 KO) ma styl, który pozwoli mu na pokonanie Floyda Mayweathera (45-0, 26 KO). Co prawda większość trenerów mówi to przed pojedynkiem z królem P4P i PPV, a potem walka boleśnie weryfikuje te słowa, ale warto posłuchać argumentów Garcii.

- Mayweather jeszcze nigdy nie walczył z kimś takim. Owszem, boksował z dobrymi rywalami. Ma na rozkładzie Miguela Cotto, Oscara De La Hoyę i Canelo Alvareza, ale żaden z nich nie walczy jak "Chino", który ma trudny i niewygodny styl ze względu na to, jak zadaje swoje ciosy - przekonuje szkoleniowiec z Oxnard.

- Ali jest najlepszy w historii, a przegrywał. Sugar Ray Leonard też przegrał, więc nie jest niemożliwe pokonanie Floyda Mayweathera. Styl robi walkę. Duran pokonał Leonarda ze względu na swój styl, a nie dlatego, że był lepszym bokserem. Styl "Chino" jest idealny, by zaskoczyć Mayweathera. Nie będzie łatwo, ale bardzo tego chcemy i odpowiednio pracujemy - kończy Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 06-04-2014 02:04:59 
To byłoby dziwne uczucie czytać o porażce Floyda z rąk Maidany. Wyobrażacie sobie czołówki portalów ze zdjęciem Argentyńczyka triumfującego nad klęczącym ze spuszczoną głową Mayweatherem? Ja nie :)
 Autor komentarza: lecho9
Data: 06-04-2014 05:00:54 
a moim zdaniem maidana da dużo lepszą walkę niz canelo i geurrero, i lepszą niż de la hoya, który był za sztywny.
 Autor komentarza: SzklanyKhan
Data: 06-04-2014 08:35:05 
Majdana ma styl, żeby pruć powietrze.
 Autor komentarza: gemba
Data: 06-04-2014 09:23:13 
panie garcia na floyda już miało 45zawodników styl i taktykę a jak to wyszło w praktyce wszyscy dobrze wiedzą
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 06-04-2014 11:37:02 
Maidana ma naprawde duze szanse!!...... jesli Floyd skreci sobie kostke albo cos takiego. Devon Aleksander poradzil sobie ze stylem Maidany, ciezko mi sobie wyobrazic zeby Floyd mogl miec z tym jakis powaznieszy problem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.