BROWNE DO HARRISONA: UWAŻAJ, BO TWOJE ŻYCZENIE MOŻE SIĘ SPEŁNIĆ

Audley Harrison (31-7, 23 KO) nie daje za wygraną i ostatnio na jednym z portali społecznościowych zaczepił Lucasa Browne'a (19-0, 17 KO), który 26 kwietnia w Sheffield przystąpi do walki o wakujący tytuł Wspólnoty Brytyjskiej wagi ciężkiej.

Przeciwnikiem mocno bijącego Australijczyka będzie Kanadyjczyk Eric Martel Bahoeli (10-3, 7 KO). Tymczasem mistrz olimpijski sprzed czternastu lat prowokuje "Dużego tatuśka" do podjęcia rękawicy, na co ten specjalnie nie ma ochoty. Chociaż...

- Audley znów zaczyna coś, czego potem nie będzie mógł skończyć. Moim zdaniem powinien pomyśleć już o sportowej emeryturze, choć zawsze chętnie kogoś takiego jak on znokautuję. Swego czasu James Toney wyzywał mnie od klaunów, a po walce nie był w stanie nawet mówić. Niech więc lepiej i Harrison uważa o co prosi, bo jeszcze może się to spełnić. Może sobie póki co obejrzeć mój zbliżający się pojedynek i zastanowić się, co by z nim się stało gdyby to on stał naprzeciw mnie w ringu - powiedział obchodzący wkrótce 35. urodziny Browne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Lebowski
Data: 03-04-2014 16:41:06 
Toney nie mógł mówić nawet przed walką z Browne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.