GROVES: FROCH NIE MA SZANS NA ZWYCIĘSTWO

George Groves (19-1, 15 KO) jest bardzo pewny siebie przed rewanżowym pojedynkiem z Carlem Frochem (32-2, 23 KO) i nie widzi możliwości wygranej "Kobry". W pierwszej potyczce "Święty" dyktował warunki, ale w dziewiątej rundzie został zraniony i sędzia przedwcześnie przerwał walkę, okradając pretendenta z szansy odniesienia wielkiego zwycięstwa.

- Myślę, że Froch przygotowuje się do walki, której nie jest w stanie wygrać. Nawet jeśli wcześniej tego nie wiedział, to teraz wie już na pewno, że nie zdoła mnie zwyciężyć. Na konferencji prasowej unika mojego wzroku i nie jest już w stanie robić tych fundamentalnych, naprawdę łatwych rzeczy, które składają się na dzień pięściarza - ocenia Groves.

- Przed każdą walką robi się spotkanie twarzą w twarz, to dla kamer i nie wymaga wiele od nikogo. On nie może już patrzeć mi w oczy, nie potrafi tego zrobić. Tak wiele zmieniło się od pierwszej walki, to fascynujące - dodaje "Święty". - On stara się mnie unikać i pozostać z boku, ale pojedynek będzie pokazywany w PPV, więc jest zobligowany do robienia rzeczy, na które nie ma ochoty.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 03-04-2014 11:43:21 
Kobra wal tyś prawie nasz;)
Szkoda by było Kobry ale chyba albo ma słabszy okres albo tendencję zniżkową.
Jeszcze parę super walk mógłby dać chłopak. A pomyśleć że ta kaiera zaczęła się od przypadkowego ciosu na Taylorze.
Mam nadzieję że mu się uda:)
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 03-04-2014 14:31:09 
Jurek, sędzia ci być może życie uratował, bo skończyłbyś jak Mago albo Bowe. W ostatniej rundzie zbierałeś na twarz każdy cios, chwiałeś się na nogach jak drewniana buda na wietrze, nie odpowiedziałeś chyba ani jednym celnym trafieniem. Wyślij sędziemu kwiaty i podziękuj mu za zdrowy rozsądek. W rewanżu pokaż się z lepszej strony, wygraj i wtedy się buńczucznie wypowiadaj.
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 03-04-2014 15:06:24 
Mysle ze Froch tym razem nie pozostawi watpliwosci I znokautuje Grovesa Paolo 5,6 rundy
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 04-04-2014 00:26:22 
Ja szczerze mówiąc też mam wrażenie, że Froch mu na**bie drugi raz tylko bez złudzen i się skonczy gadanie. Zobaczymy co będzie. Stawiam na Frocha przez TKO/KO.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 04-04-2014 10:55:16 
statystycznie rewamże po równych walkach wygrywają, młodsi lepsi technicznie. |Froch już lepszy nie będzie a Groves może być lepszy i ostrożniejszy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.