MALIGNAGGI: PORTER BĘDZIE MIAŁ DUŻE PROBLEMY

Paulie Malignaggi (33-5, 7 KO) jest pewny swego przed zaplanowaną na 19 kwietnia walką z Shawnem Porterem (23-0-1, 14 KO). Rywal jest młodszy, silniejszy, ale też – zapewnia „Magic Man” – jednowymiarowy.

- Słyszałem, że Porter chce ze mną zrobić to samo, co zrobił z Devonem Alexandrem, że zamierza atakować. Jeżeli jego jedynym planem jest to, żeby się po mnie przejechać, to będzie miał duże problemy. Każdy mój rywal ma taki zamiar. Powtarzają, że nie mam siły, nie potrafię uderzyć, więc wejdą do ringu i po prostu się po mnie przejadą. Kiedy już jednak dochodzi do walki, wszystko wygląda inaczej. Z tego, co widziałem, Porter jest dość jednowymiarowy – stwierdził Amerykanin.

Walka Malignaggi – Porter odbędzie się w DC Armory w Waszyngtonie. Podczas tej samej gali zmierzą się też Bernard Hopkins i Beibut Szumenow oraz Peter Quillin i Lukas Konecny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 28-03-2014 05:46:45 
Nie trawie Paulie, nie jest to bokser ktorego lubie ogladac ani sluchac i ogldac gdy komentuje. Zachowuje sie jak clown nie powazny profesjonal, jest to moja bardzo subiektywna opinia. Porter jest silniejszy, ale to akraz nie sztuka bo Malignaggi jest slaby, pobil tez Alexandra ktory zdeklasowal Maidane i moim zdaniem ze wzgledu na styl zlaby tez Paulie. Czy Porter wygra, moim zdaniem tak, ciaglym pressingiem i ciosami na tulow, a dopiero pozniej na gore. Mysle iz Porter nie tylko wygra ale ze zrobi to przed czasem, potrafi walczyc z piesciarzami ktorzy unikaja wymian i staraja sie puntkowac. Coz opierajac swoja opinie na walce Portera z Devonem mysle iz pokona Paulie. Watpie by starzejacy sie Malignaggi po laniu od Bronera wytrzymal z mlodym, ambitnym, silnym zawodnikiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.