HUNTER: WARD WCIĄŻ JEST MŁODY

Problemy zdrowotne oraz konflikt z promotorem Danem Goossenem wyraźnie spowolniły błyskotliwą karierę mistrza WBA w wadze super średniej Andre Warda (27-0, 14 KO). Trener amerykańskiego pięściarza Virgil Hunter zapewnia jednak, że nie odbije się to na formie jego podopiecznego. Przekonuje też, że przed 30-latkiem wciąż długa kariera.

- Akceptujemy sytuację, w której znalazł się Andre, i czekamy na lepsze czasy. On wciąż przed sobą długą karierę. Jest młodym pięściarzem. Biorąc pod uwagę to, jak o siebie dba, można by powiedzieć, że ma 25, może 26 lat. Ma więc jeszcze czas. Kiedy zacznie w końcu regularnie walczyć, świat nauczy się go doceniać – stwierdził ceniony szkoleniowiec.

„S.O.G.” ostatnią walkę stoczył w listopadzie, pokonując na dystansie dwunastu rund Edwina Rodrigueza. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i z kim wróci na ring.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 26-03-2014 19:19:10 
Zastnawiam się czy Ward pójdzie do półcieżkiej, bo w super średniej to zostanie mu tylko ewentualnie Groves jesli uporałby się z Frochem, lub wygrany z Chavez jr - Golovkin..
 Autor komentarza: JasnieOswiecony
Data: 26-03-2014 21:27:53 
Patrząc na Hopkinsa, który jest jakby mentorem i wzorem Warda to faktycznie jeszcze tej kariery troche jest ;)

MLJ
Z czasem pewnie przejdzie do półciezkiej. Po 1 jak juz zauważyłeś w super średniej nie zostało wielu godnych rywali, a półcięzka przeżywa dobry okres. 2. SOG zdobył mistrzostwo olimpijskie w wadze do 81 kg, więc nie powinien to być żaden problem aby został mistrzem świata drugiej kategorii wagowej
 Autor komentarza: DLH
Data: 27-03-2014 02:06:08 
Andree w LHW moze namieszac lub pozamiatac......po prostu geniusz....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.