MASTERNAK STAWIA NA OFENSYWNY BOKS

Mateusz Masternak (31-1, 23 KO) przygotowuje się do stoczenia drugiej tegorocznej walki. 12 kwietnia w Esbjergu "Master" zmierzy się z Gruzinem Gogitą Gorgiladze (18-4, 14 KO). Jeżeli wygra, już latem zaboksuje ze znacznie mocniejszym przeciwnikiem.

- Kolejny Gruzin, młody i ambitny chłopak, ale żaden as – opisuje rywala Polak, który pod wodzą trenera Piotra Wilczewskiego zmienia swój styl walki na bardziej ofensywny. Od teraz będziemy oglądać w ringu bardziej agresywnego Masternaka, który dąży do wygranej przed czasem.

CZYTAJ WIĘCEJ NA GWIZDEK24.SE.PL >>>

- Zawsze szukam nokautu. Jestem gotowy na pełen dystans, ale boks to igrzyska, ludzie pragną nokautów. Nie chcę skakać, biegać i unikać walki. Stawiam na ofensywny boks i wywieranie presji. Będę walczył w bliższym dystansie, nie dam rywalom rozwijać skrzydeł – mówi Masternak.

Nazwisko kolejnego przeciwnika wciąż jest trzymane w tajemnicy, ale Mateusz zapewnia, że latem czeka go poważny test, po którym będzie wiadomo, czy jego miejsce jest w czołówce kategorii cruiser.

- Następna walka to zagadka. Stawka będzie spora. Jeżeli zdam ten test, potwierdzę przynależność do światowej czołówki - kończy zmotywowany Masternak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 26-03-2014 16:20:33 
Światowa czołówka to dla mnie: Jones, Lebiediew, Diablo, Hernandez, Afolabi, Hook - tyle!
Reszta to szeroka druga liga z aspiracjami (w sumie nie tak szeroka) więc nie sądzę żeby master potwierdził przynależność do czołówki.
Na razie osiągnął nieco mniej niż Dragon - wakujące Ebu na baardzo słabym rywalu.
 Autor komentarza: Whisper
Data: 26-03-2014 17:22:59 
@kapitanbombaData
A Włodarczyk? Nie zasługuje na miano czołówki? A taki Afolabi znany tylko z tego, że toczył wyrównane boje z Huckiem to już tak? Kogo pokonał Lebiedew? Roya Jonesa? Skoro on należy do czołówki to czemu nie napisałeś o Mchunu, który ma w rekordzie wygraną nad Chambersem?
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 26-03-2014 17:27:39 
Whisper, Diablo to ksywka Włodarczyka. To tak jakbyś szukał kogoś po nazwisku Diablo :P
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 26-03-2014 18:24:38 
Ehh Whisper
Chambers nie był zawodnikiem wagi junir ciężkiej. Ale Mchunu ma oczywiście szansę z każdym nie napisałem o nim bo przypomniał mi się później.


Afolabi to panujący mistrz IBO, Lebiediew pokonał wielu dobrych bokserów w tym Hooka, Macarinellego na wyjeździe, w niemczech zawodnika gospodarzy ( tego którego ostatnio pokonał Hernandez nie pamietam ale to był naprawdę dobry gracz).
 Autor komentarza: btfh
Data: 26-03-2014 18:25:05 
Ciekawe czy z obroną coś zrobi, bo samo odchylenie przy braku gardy to trochę za mało na czołówkę.
 Autor komentarza: Shawn6
Data: 26-03-2014 19:16:49 
Kogo pokonał Lebedev ? Tylko Mistrza Europy i Mistrza Świata.
 Autor komentarza: zombi
Data: 26-03-2014 19:29:18 
Ja bym dodal do tego zestawienia jeszcze naszego harnasia:)
A tak na powaznie afolabi jest po swoim prime i ja bym go do tej scislej czolowki nie zaliczal. Zamiast niego bardziej pasowalby drozd, czy makabu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.