SCHAEFER: WALKA KHANA Z COLLAZO ZAKLEPANA

Richard Schaefer dopiął swego. Jak poinformował przed momentem dyrektor generalny stajni Golden Boy Promotions, 3 maja podczas gali Mayweather vs Maidana na ringu w Las Vegas kibice zobaczą również starcie Amira Khana (28-3, 19 KO) z Luisem Collazo (35-5, 18 KO).

Schaefer od jakiegoś czasu pracował nad tym, by występ "Pięknisia" poprzedziły walki Khana oraz Adriena Bronera (27-1, 22 KO). A kiedy Collazo znokautował pod koniec stycznia Victora Ortiza i podpisał kontrakt z wszechwładnym Alem Haymonem, natychmiast stał się głównym kandydatem do potyczki z Anglikiem.

- Pojedynek Khana z Collazo jest już zaklepany. To doskonałe uzupełnienie gali i jeszcze lepsze zestawienie zawodników. Luis całą karierę boksował w wadze półśredniej, był mistrzem świata, a do ringu wyjdzie po efektownej wygranej nad Ortizem, a przecież ten występ będzie dla Amira debiutem w wyższym limicie - powiedział Schaefer.

Przypomnijmy jeszcze, że czynione są starania by doprowadzić do walki Bronera z Carlosem Moliną (17-1-1, 7 KO). Póki co jednak ich spotkanie jeszcze nie zostało "zaklepane".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 24-03-2014 17:44:54 
Khan dostanie k.o Floyd wzmocni swoją galę. I wszyscy szczęśliwi a potem Khan vs Ortiz o WBC glass.
 Autor komentarza: ADS
Data: 24-03-2014 17:50:19 
Walka ciekawa. Stawiam na Khana, mimo iz ostatnio mial gorsze walki.
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 24-03-2014 18:10:08 
Jeszcze jak dorzucą walkę Bronera do undercardu to świetna gala się zapowiada. Już nie mogę się doczekać 3 maja. Oby tylko orange sport nie dało dupy i się postarało o prawa do transmisji.
 Autor komentarza: Krzych
Data: 24-03-2014 18:33:55 
Dobra weryfikacja dla obydwóch. Zobaczymy czy Khan jest jeszcze coś warty i czy Collazo nie jest tylko szczęśliwcem, który trafił na skończonego Ortiza. Dawał już świetne walki, np. z Hattonem czy Berto, ale od walki z Berto nie powodziło mu się najlepiej a przegrana z Freddy Hernandezem, który następnie przegrał 5 walk, nie wróżyła niczego dobrego. Postawiłbym na Collazo ale co do wartości Ortiza w ich walce jest tyle wątpliwości, że ciężko określić w jakiej formie jest Luis. Wynik sprawą otwartą ale liczę na wygraną przed czasem Collazo.
 Autor komentarza: Addy
Data: 24-03-2014 18:34:55 
Liczę na Collazo. Zaprezentował się imponująco w pojedynku z Victorem Ortizem. Jeżeli pokona Khana to naprawdę zasłuży sobie na Mayweathera - mimo iż nie ma z nim szans.
 Autor komentarza: clyde22
Data: 24-03-2014 19:40:08 
Jak wygra Collazo to co najwyzej dostanie Thurmana, a nie Mayweathera, a raczej Thurman dostanie Collazo. Niemniej zestawienie Khan vs Collazo kapitalne i bardzo trudne dla Khana. Ja dalbym Khanowi zardzewialego Guerrero raczej niz Luisa. Collazo to swietnie wyszkolony, niedoceniany bokser, ktory jest teraz w sztosie i wreszcie pracuje w gymie jak nalezy. Bardzo zly wybor patrzac od strony Khana, od strony kibicowskiej doskonaly.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 24-03-2014 19:47:13 
Ciężko określić Luisa Collazo, na ile go będzie stać w walce z Khanem?

Ortiz wracal po 19 miesiącach przerwy i blędem byl wybór Collazo na przeciwnika. Być może Ortiz jest już skończony, być może nie. Wracal po ciężkiej kontuzji, a w walce wylapal potężną bombę na szczękę, którą wcześniej mial zlamaną w dwóch miejscah. Zapewne zapalila się czerwona lampka i skończylo się jak skończylo...

Dlatego też dyspozycja Collazo jest wielką zagadką. Na pewno ma jednak szanse i to wcale nie male!

Khan obrony nie poprawil. Virgil Hunter to slaby trener. Jedyny kozak jakiego trenuje, a więc Andre Ward bylby geniuszem bez względu na to czy trenowalby go Hunter, Roach czy Roger Bloodworth.

Zresztą ludzie już widzieli jaką obronę mają inni podopieczni Huntera, a więc Angulo czy Berto, który z Karassem również wszystko zbieral na pysk.

Zresztą Khan w ostatniej walce leżal na deskach, a teraz dodatkowo idzie dywizję wyżej, gdzie ciosy ważą jeszcze więcej! Luis Collazo dysponuje solidnym uderzeniem. Na pewno takim, które jest w stanie zranić Amira Khana!
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 24-03-2014 19:48:50 
*miejscach
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 24-03-2014 23:06:43 
Khan gładziutko to wygra.
Możecie zarzucać Khanowi bardzo wiele, ale z Collazzo wygra :)
 Autor komentarza: IRNBRU
Data: 24-03-2014 23:26:57 
Hayabooza
Pamietaj ze to wyzszy limit , a u Khan-a z odpornoscia jest jak jest ;-)
 Autor komentarza: Sugar78
Data: 25-03-2014 03:33:50 
Wgm. Collazo jest faworytem. Twardszy i lepszy technicznie. Po stronie Khana jest szybkosc i tylko tyle
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.