JACKIEWICZ Z MAĆCEM 31 MAJA W LUBLINIE?

Jak poinformował na jednym z portali społecznościowych dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek, prawdopodobnym jest starcie Łukasza Maćca (20-2-1, 5 KO) z doświadczonym i powoli kończącym swoją bujną karierę byłym mistrzem Europy wagi półśredniej Rafałem Jackiewiczem (44-11-2, 21 KO) 31 maja podczas gali w Lublinie.. Borek dodał, że porozumienie jest blisko.

Maciec zabłysnął grudniowym zwycięstwem nad Sasunem Karapetyanem. Z kolei Jackiewicz ma ambitne plany, a jego kalendarz jest coraz to bardziej zapełniany. "Wojownik" wyznaczył sobie pewien cel, który ma w szybkim tempie zrealizować - chce w najbliższych miesiącach dobić do pięćdziesięciu zawodowych zwycięstw, by na początku lata oficjalnie zakończyć pięściarską karierę. Czas 37-letniego zawodnika z Mińska Mazowieckiego goni, ponieważ jeszcze nie tak dawno podpisał kontrakt na kilka pojedynków z największą organizacją mieszanych sztuk walki w Europie - federacją KSW.

Z tego względu, aby plan został w stu procentach spełniony, Jackiewicz musi się śpieszyć. Pod koniec kwietnia na dużej gali w Legionowie skrzyżuje on rękawice z młodym i perspektywicznym Kamilem Szeremetą. Niewykluczone, że Polak wystąpi także dwa tygodnie wcześniej w Częstochowie na imprezie organizowanej przez NG Promotions, na której gościem honorowym będzie Andrzej Gołota, jak również na jednej z najbliższych gal Dariusza Snarskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 22-03-2014 17:34:55 
Kibicowałbym Łukaszowi, po tym co sobą ostatnio reprezentuje Jackiewicz to szkoda gadać. Myliliśmy się co do niego. Wstyd mi, że kibicowałem komuś takiemu.
 Autor komentarza: CELko
Data: 22-03-2014 20:06:33 
Tak sobie do kamery powiedział, bo czego ma się wstydzić.Miło wspomina tamten okres i jest po prostu autentyczny.Po co ma kłamać, to nie papież.Nie każdy musi być doktorem Żelazną Pięścią.Najgorszy człowiek to fałszywy człowiek tyle w temacie.Ja tam dalej darzę sympatią Jackiewicza
 Autor komentarza: boksjor
Data: 22-03-2014 21:03:58 
Jackiewicz chyba nie zdąży osiągnąć 50 zwycięstw i zakończy karierę na 60 tej walce z Maćcem. Wydaje mi się z nim właśnie przegra i odwiesi rękawice, przynajmniej te bokserskie.
 Autor komentarza: Veyron
Data: 23-03-2014 14:01:08 
a mozna wiedziec co powiedzial jackiewicz? bo sie nie orientuje...

pozdrawiam!
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 23-03-2014 23:56:38 
Veyron
Powiedział że był patolem, że kradł i szczyci się tym. Ale dla usera "CELko" liczy się że... nie kłamie. Nie ważne co robił, najważniejsze że nie kłamie :D
Śmiech na sali z takich ludzi, brak wychowania i odwrócone do góry nogami wartości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.